Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ani sem si nevšiml nějakých statusů... to je závislé ne čem?

Na počtu příspěvků a na zkouškách jak píše Clint  :kol-28:  Včera jak jsem byl na té reklamaci silentbloku převodovky, je umístěn napravo vedle baterky pod filtrboxem (tedy se musí demontovat filtrbox a vyndat baterka) Já tam mám na hadici za filtrem přidělanou plašičku kun napojenou na baterku. Měl jsem zaplou kameru, tak jsem se díval. mechanik otevřel kapotu a prý " DOPRDELE,  von tady má nějaký dodělávky, se na to vyseru. jsem se málem doma včera u monitoru pochcal smíchy. Jakmile tam mají něco navíc co neznají nebo na to nemají manuál od ŠA jsou vykolejený.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám pawoukuv kamarád hravec čte náš pirátskej klub, když píše abychom se o něm bavili od 14:00 - 1700, je vtipnej chlap.

 

to mě kameru vyply jak sem psal, asi inteligentější servis mani :D

 

dnes sem v jiném autorizáku v HK byl na pískování, on že mě to nafakturuje :D a já, dyt sem to platil cebii tak vám to snad proplatí(měl poukaz a text od cebie), tak si volal přímo do cebie :D nemohl tomu věřit, že sem prý první kdo si to koupil přes cebii aže o tom nevědí a dělal jak když sem za to mohl já :D  opravdu sou vtipný a bojím se tam už jezdit :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl obdobný peripetie s pojistkou skla a nafocení skel pro škofin aby mi mohli navýšit limit pojištění skel, páč mám auto od nich přes úvěr. taky čuměl jako tele v autorizáku, že mi má něco fotit zadarmo pro škofin. Přitom to mají smluvně dle škofinu spolu domluvené, hold jsem napsal stížnost na škofin. Nakonec to dopadlo, že jsem si ta skla fotil sám a on to jen přeposlal ai tak krafal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte a s čím se jako setkáváš? Ta sanitka se dle blinkru chtěla zařádit do levého pruhu po předjetí toho kamionu,je pravda,že to mohla udělat o chvilku dřív,ale i tak, hned to tam rvát z prava a pak se s tím ještě chlubit na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar dotaz, lze přecházet co se oleje týče libovolně při výměnách z LL na obyč a třeba obráceně? např. Mám LL, teď přejdu na pevný s klasik olejem ( v autorizáku) a po těch 15tis zase přejdu na LL - již po záruce (i když pořád třeba po 15tis). Ještě nevím jen zvažuji alternativy. paradoxně mohu mít totiž LL za 200 litr castrol Edge přes známého sudovej (auto už bude po záruce) a teď se mi v autorizáku nechce dávat 800 za litr oleje. Dle mého by to mělo být jedno, obzvláště pokud zůstanu u těch 15tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...