Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Octavia RS dobry, ale potom co jsem videl live to Subaru WRX STI nevim nevim az vyhraju tu tydenni zapujcku tak jim ho nevratim urco to vyjde na 10.5. a pak Clinte i majitele RS me budou prosit o minutovy naskok do krusovaku jak pises v jinem vlakne o mem supervykonem R. Akorad prelepim loga na kapote ( hvezdy za slepici) aby to nevyvolavalo negativni reakce. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha na to, ono to STI je sice rychly, ale musis si to zaslouzit... RS dava svuj vykon k dispozici v sirokem spektru otacek, kdezto STI ma velkyho sneka a ten nez se rozfouka, tak to trva. Nehledne na to, ze STI ma permanentni 4x4, ktery na vykonu neco ubira ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno Vietname! ;)

 

Ranní ptáče, dál doskáče a já už dávno skáču...od rána pěkně v práci, zatím co vy se válíte v pelechu :)  Někdo holt makat musí...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlépe se má Kokta, doma chrápe denně do deseti, zapne si kompa, udělá dvojitý kafe a namaže pecen chleba, hodinku maká, přitom sleduje forum a požírá chleba namazanej centimetrem másla. Usrkává studený kafe a směje se Hravcovým příspěvkům.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hold jsme se měli lépe učit a být také IT. Dnes už jde vše spravovat na dálku přes vzdálenou plochu apod. tak ani nemusí vystrčit nos z domu. Zapomněl jsi Clinte, že na druhém monitoru mu běží Top Gear. Hold my co jsme se zastavili na úrovni zmáknutí tabulky v excelu musíme vstávat a makat.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, na Top Gear jsem zapomněl, kouká a dělá si poznámky, aby mohl machrovat. Jeho uši jsou speciálně vycvičené na slova Haldex a čipování.  Druhou rukou si pročesává trvalou, nebo se nervózně drbe na zádech....;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřte me ze konkurence moc neumí používat pokročilejší funkce a radši si účtují dopravny

Někdy to bez dopravy nejde.v USA běžně vše je napojeny na pevný linky jako backup, aby nemusel letět na místo atd celkem zvyk i na západě když vypadne digital linka.. Jinej world

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel z práce po prakticky prázdné dálnici, nasadil jsem 200-220 a úplná pohádka, ten motor prostě chce jet, sám si o to říká, vždycky když sešlápnu plyn a motor krásně reaguje, říkám si, jakou skvělou volbou ta 1,8 je :)  Těch 200 je tam opravdu hned a přitom na šestku má furt tendenci jet víc a víc.

 

Spotřebička byla 10,5/100, což je pohoda. I po třech letech mě ten motor prostě baví a překvapuje.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...