Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To souhlas, ovsem takova 3,6 fsi v supaci a motosman s nim jezdi za 10 ( coz neni na 4x4 a DSG vubec zle). myslim si ze kdybys mel vykonove srovnatelny oturbeny motor taky 4x4 s dsg nebude ti to zrat o dost mene. Mozna pri vyssim zatizeni by to zralo i vice nez ten sestivalec. No a spolehlivost nebudu uz vuvec uvadet. Ale turbo je hold turbo, nizsi obsah lehci auto atd. Buh bud milostiv atmosferam, at je jim zeme lehka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xjohnnyx a vis ze mas pravdu? Nekdy si tak i v 31 letech pripadam. Nejlepsi bezstarostna leta za sebou, ted uz jen makat, makat a umrit. To jedinej Clint je v poho, za 100 klacku mesicne na letisti, zadnej stres, v praci se vyspi kdyz chce jde se projed na rampu a v podstate si jezdi do prace jako ja na dovolenou :D

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, tak kouzelný to bohužel nemám :D 

 

Včera jsem si poseděl i v trojce RS, jak jsem si sedl dozadu poprvé, rozhlížel jsem se po kabině, jak je temná a tmavá, díky těm černejm sloupkům a černému stropu....až to působí zvláštně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: chtel jsem napsat, at se podivas v plnem zobrazeni, ale to asi Tapa neumi... :-) a student byt muzes, nikdo Ti nebrani :-D jen jak si hovoril o tom volnem case, tak se to pak dost mezi skolu a zamestnani jako v mem pripade vmestnava :-D

Clint: nevim, ve dvojce mame taky tmavej intr i se stropem a prijde mi to takovy hezky :-D respektive v tom ted sedim a mam z toho dobrejpocit :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo černej inter je asi o zvyku, stále zůstává RS v benzínu moje jasná volba ;)

 

Koukal jsem na ty barvy a já asi zůstanu věrnej té stříbrné. Na slunci září jak drahokam a je prakticky bezúdržbová. Nechal bych tam i ten chrom dekor kolem oken (jako jeden z mála), ty černý vypadaj lacině. Akorát bych tam fláknul ty tmavé 18" kola ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3.6 je zabitá pouze a jenom pouze DSG(chtělo by to tiptronic 8ST). vykon největší to má v červeným a ta křaksna mě tam nepustí. člověk s tím podřadí a připadá si jak na cukacím kolotoči.

ve čtvrtek sem se honil cca 30km s nějakým ferrari, když sem odbočil na svitavy a on jel dále na olomouc, tak mě ukazoval palec nahoru :D

předjeli sme cca 50 aut, protože ty pitomci jeli za nějakým nákladákem a nikdo nepředjížděl...

 

a spotřeba na tohle velký auto, DSG haldex... nic hroznyho, s přítelkyní 125kw DSG 4X4 jsme to jeli za 7,6, minulej rok se svým bejvalým 2.0 TDI za 5,1L...

 

IMG_20140417_204846-MOTION.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......, i kdyz chapu, ze zas nemusis byt stredem pozornosti ;-)

 

Přesně o to mi jde, aby to zas tolik nevynikalo z ostatních oktávek a já to mohl v klidu zaparkovat u Lídlu....Ta tmavá kola jsou nutnost, protože stříbrná je jediná barva, kde klasická ALU kola svojí barvou zanikají....Chromu se nebráním, nevypadá to pak tak lacině a u stříbrné je to pěkné.

Ty barvy jsou problém, ne že by se mi jiné nelíbily, ale postupem času se mi okoukají a ta stříbrná je taková neutrální, na slunci krásně vynikne, na silnici je vidět a na údržbu nejlepší.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, i kdyz stribrna je prakticka a vse je pravda co pises, uz se mi tolik nelibi, je to okoukane. To me se z tech nenapadnehsich barev libi docela ta steelka co ma myslim Hurikan. Ty kriklave barvy RS slusi, ale jak pises moc na sebe upozornuje a lidi jsou zavistivi. Navic je lepsi moment prekvapeni kdyz nekde nekoho budes chtit strihnout ( nemyslim nejakou buchtu :D ) on si bude rikat posrana skodovka a ty mu pak natrhnes prdel ( opet mysleno obrazne :D )

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě, nejraději bych byl, kdyby do obyčejné stříbrné O3 v eleganci šlo šoupnout ten 2,0 TSI z RS-a.... ;)

 

Lidi jsou právě strašně závistiví a já sem tam parkuju také na obyčejných parkovištích, nepotřebuju, aby to hned nějakej magor vobjel...stříbrná se ztratí v řadě :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: tak to mas fajn, jel jsem vcera na chalupu a po dalnici krom typka v Pasovci klid, ale jakmile jsem sjel z dalnice, tak hned za Hradcem se mnou na tech cca 30km chtelo zavodit 5 lidi... je zajimavy, jak je kazdej na rovince hrdina, ale prijde zatacka a vsici zacnou plakat :-D

Clint: jo jasny, chapu. K te stribrne by se hodila modra pastelova barva na tech kolech :-D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předjíždím naftový rs cca 140 na tahaku a picus zrychloval s chtěl závodit. Skončil sem na 180 předjel a on ihned zpomaloval.

Lidi sou idioti, tak sem mu zapnul alespoň led mlhovky

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...