Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nojo protože Motosman se na srazu nakazil zrádným Koktavirem, jehož příznaky začínají vytáčením motoru do červeného, pokračuje nespavostí a končí zrádným čipem. Léčí se to těžko, někdy pomůže až výměna motoru po přeskočení :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj nasadíš LPG a pojde ti celej motor nebo pak mě to bouchne a přijdu o sluch ne? :) za to fakt to nestojí, stačí že mě na silnici denně ohružují idioti.

a rezervu bych si pak dal místo stěrače ne? :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale paradoxne tenhle tezky cerny dym neni tak skodlivy, jako treba vykuchany DPF. Respektive, jemne castecky, ktere vypousti moderni motor projdou nosem az do plic... Takze bych spise nadaval na ty, kteri maji moderni naftak a DPF OFF  :kol-46:  Samozrejme netvrdim, ze stara dymovnice je pro cloveka super na inhalovani 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem mi volal otec, byl u nás u baráku s autem (má Polo GTI v červené barvě a bez jediného škrábanečku), on je na auto děsnej detailista a v zimě a dešti nejezdí,....no že se mu na auto vysral pták. A že měl na autě půlmetrové bílé hovno. Povidám co jako a on, že to po pár hodinách umyl a že tam má snad vyžranej flek. Zkoušel leštěnku a prd. Tak se mě ptal, jestli nemám nějakou brusnou pastu :D....na hovno :D

 

Píšu to jen z důvodu, že se mi tohle ještě nestalo, ani jsem neslyšel, že by ptačí hovno po pár hodinách vyžralo lak....Je to vubec možné? :) Co musle ten kosák sežrat? :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...