Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty dálnice by se měly komplet oplotit, ráno ve 150ti srna.... naštětstí jezdím jenom v levém. (v pravém mě nikdo neuvidí, dokud nebudou mít dálnice plot) Proto byl trochu čas, dupnul jsem na brzdu, gumy zaskřípaly a srna se v pravém pruhu lekla, upadla  a vrátila....Bejt v pravém, tak ji asi vezu na kapotě k obědu... :(

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale divný, protože kolem dálnic sice nejsou ploty jako v Německu (blízko od krajnice), ale dál jsou udělané strouhy a odpuzovače zvěře (nastříkané nějaké sračky na kůlech) a nemělo by se k dálnici nic přiblížit  :kol-32:

 

Ve 150km/hod bys asi k obědu nic nedovezl, páč by to bylo fatální zrušení auta i srnky a byl bys rád, kdybys odešel domů po svých...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On by náraz už ve stopade nebyl, dupl jsem prostě na brzdu a šlo ABS. Není to poprvé, co jsem tam viděl srnu....Ony jsou asi sfetované tou řepkou a taky jak nebyl moc ráno při neděli provoz....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší je, že jsem byl přece jen takovej malátnej po noční, zaposlouchanej do nějaké klavírní hudby a uplně si uvědomuji, jak pozdě jsem zareagoval po jejím spatření, než mi došlo vůbec, abych dupnul na brzdu. To člověk hned procitne :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady taky už začali a krátkej úsek je oplocen, ale ještě jim toho hodně chybí a jestli vůbec budou pokračovat....Ale utvrdila se má domněnka o nutnosti jezdit na dálnici v levém pruhu, to jsem rád. prostě člověk má o chvilku víc času něco udělat a srna má čas se obrátit a vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Curku, nebo cukru, to je jedno  :kol-28:  byla to jen nadsázka... Já taky jedu kolem 150km/hod ale v levém jedu stále jen na některých úsecích, kde se v pravém nedá jet normálně a taky si hlídám prdel, když se blíží nějaký ještě větší střelec než jsem já  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...