Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouku, nic si z toho nedělej, to jsme my obyčejní smrtelnící, co za své poctivě vydřené a zdaněné peníze musíme vše kupovat za plnou palbu a platit zdravotní a sociální taky v plný palbě, na rozdíl od některých s živnostňákem co neplatí nic a pak brečí když se má zavést min. daň 12tis ročně. :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl slevu 19% a tu Ti kokťoure asi žádný dealer škodovky nedá !!

Auto stálo po slevě 505 550,- káčé.

A kdybych nedostal takovou slevu,šel bych do referenčního vozu.

Dát totiž tolik peněz za věc která svou cenu rychle ztrácí, jsou podle mě vyhozený prachy , zvlášť když to kupuješ jako soukromá osoba a neodepíšeš ani halíř !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba hurikánovi? scout vím  že ceníkovka byla 890 000 a šla dolu o 140 000....

pawouku? na scouta se čekalo 3-5 měsíců, v pardubicích měli rezervaci tak to trvalo jenom cca 2 měsíce.

 

já nevím jak ty pawouku, ale já dostal 55000kč na laurinu jetou... co vím, tak na užitkový vozy dostali slevu z 900k na 720k nějaké partner od peguetou... na tuarega známej dostal tuším z 1,5 mega na 1,2.... stačí se akorát zeptat...

 

však marceli auto nemá smysl, proto mám taky jetý :) ale sleva je dnes i v penny marketu.

a furt jste mě neodpověděli, co to bylo za akci na ty vaše 1.8 TFSI?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Kokto, to bych netvrdil. Dneska se zeptáš na slevu a každej se Ti vysměje. Podle mě musíš na slevu buď mít echt štěstí a přimotat se ke konci roku k dealerovi, kterýmu chybí limit prodaných aut, aby dostal na začátku dalšího roku auta grátis za dobrý prodej předchozího roku, nebo musíš mít známého, případně se přitrefit k nějaké akci... jinak je to se slevama bída. Alespoň co se týká aut do cca 600 000,-, potom už je to možná lepší, když jdeš koupit auto ua mega a půl, tak je to asi sranda ukecat slevu, ale u Rapida ti zavřou hubu zimákama na plechu a povinnou výbavou, případně nějakým "paketem"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stringo ale zrovna klintovo a stranmarovo auto není rapid za 300 000kč.

dyt se hraje na slevy všude, alza ti to prodá za něco a jinej shop klidně o 20% levněji a velkobochod klidně o 40%... 

 

a hurikán nevím jak to dělá, ale slevu měl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-98:  tak ALZA je zrovna hodně blbej příklad na slevy, když sama o sobě je o 15-20 % dražší než jiné e-shopy, to potom můžou oblbovat 20-40 % slevama jak je libo...

 

S těma autama, je jak říkám, musíš se přitrefit ve správný čas, ale jen tak se Ti slevu nějakou závratnou nepodaří dostat. Vždyť vím sám když jsem kupoval Octávku. Chtěl jsem nového Hyundai i30 nebo Kiu Cee´d, nic se mi nepovedlo, kromě "dárků" v podobě sady zimáků a nějakých blbinek jako koberečky, paket rádio apod... Jen tak pro prdel jsem zašel vedle do VW a tam to bylo podobné, sleva na Golfa za 500tisíc byla 50tisíc a to už mi tam nahulákal příplatkové výbavy které jsem ani nechtěl, takže nakonec sleva za nic, protože jsem chtěl auto za 500tisíc a on mi dal slevu 50 tisíc na auto které by vyšlo na 550tisíc, takže prostě nic extra...

 

Známej má známého v renaultu, ten mu nabídnul Dacii Duster (prodávají i Dacie) a auto které stálo 490tisíc (plná palba co se v Dusteru dala sehnat a nejsilnější motor), tak mu vyběhal tak, že ho vyšla na 315tisíc. Stačilo si vybrat, on ho objednal na prodejnu, vystavil na 3 měsíce za výlohu, osobně na něm najezdil nějaké km, aby bylo jako předváděčka a za 5 měsíců měl auto doma, úplně funglovku, v plnej palbě o 180tisíc levnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba hurikánovi? scout vím  že ceníkovka byla 890 000 a šla dolu o 140 000....

pawouku? na scouta se čekalo 3-5 měsíců, v pardubicích měli rezervaci tak to trvalo jenom cca 2 měsíce.

 

já nevím jak ty pawouku, ale já dostal 55000kč na laurinu jetou... co vím, tak na užitkový vozy dostali slevu z 900k na 720k nějaké partner od peguetou... na tuarega známej dostal tuším z 1,5 mega na 1,2.... stačí se akorát zeptat...

 

kokto, kokto, však já se ptal, ale prostě v té době a při tehdejší nabídce to bylo ber, nebo nech být. A protože jsem už doma, tak se dívám na cenu. Já za tu roční Ambiente dal těch 375 tKč, ovšem to auto stálo nové podle tehdejšího ceníku (a to v tom byl paket Plus, který sám o sobě obsahuje výbavu za výhodnější cenu) přesně 542 600 Kč... Čili rozdíl je 167 600 Kč. Já myslím, že to byl dobrý obchod. Takovou slevu na nový auto bych asi těžko dostal. A navíc, tehdy byl na ŠkodaPlusu prakticky nulový výběr ročních 1.4 TSI. Byly tam konkrétně jen dvě... Za rok to pak bylo o něčem jiném. Jenže já se potřeboval zbavit té jedničkové Fabie. A takto bych čekal do nekonečna.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....dyť 100k na autě je běžný v téhle ceně? co si pamatuji tak na scouta byla sleva  140 000kč.

 

Takže uznáváš, že to běžné není? Víc jak 10% nedostaneš, ani kdyby ses rozkrájel na tisíc malejch Koktíků

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak laurina v ceniku 669 po sleve se na 600 dostaneš určité.

Kostovala lehce přes 400...

A hlavně ji mas do týdne někde druhy den

No já nevím, ale dnes není takový hic jako včera, že bys potřeboval schladit. Ty jsi dnes pořád úplně mimo. Nemůžeš srovnávat rok 2011 a 2014.

 

Ty mas navíc zadní repraky ne?

 

Cena vozu ve výbavě Ambiente 490 900 Kč

 

Výbava nad rámec Ambiente:

Paket Plus - Swing, JumboBox + přední loketka, tempomat, malý kožený paket, 16" Lyra = 10 000

prodloužená záruka 4 roky/120 000 km = 11 100

zadní roletka = 1500

vyhřívaná přední sedadla = 6000

vyhřívané trysky ostřikovačů = 600

zadní prakováky = 9100

MaxiDot = 5000

zadní loketka = 4200

4 ks zadní repro = 2900

rezerva+hever = 1200

celkem 51 700

+490 900 = 542 600 Kč...

Nebýt toho paketu Plus, tak cena šla přes 600 000 Kč, což byl teda velký úlet. Ono i tak to nebyl žádný zázrak, je to jeden z důvodů, proč je 1.4 TSI z té doby tak málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...