Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A je to tady zase, všichni píšou, jak je krásně a Kokta musí napsat, že je zima. Když by všichni napsali, že je zima, první, kdo napíše, jaké je vedro bude Kokta :D  On jinej nebude chlapci, to je prostě náš čipér Kokta, synovec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nestačím se divit, jak tady cupujete Marka :D

 

K tomu řeknu jedno; 9 lidí z 10 schvalují mobbing  :kol-31:

 

A k tématu ze včera ohledně slev...

No Kokto, to bych netvrdil. Dneska se zeptáš na slevu a každej se Ti vysměje. Podle mě musíš na slevu buď mít echt štěstí a přimotat se ke konci roku k dealerovi, kterýmu chybí limit prodaných aut, aby dostal na začátku dalšího roku auta grátis za dobrý prodej předchozího roku, nebo musíš mít známého, případně se přitrefit k nějaké akci... jinak je to se slevama bída. Alespoň co se týká aut do cca 600 000,-, potom už je to možná lepší, když jdeš koupit auto ua mega a půl, tak je to asi sranda ukecat slevu, ale u Rapida ti zavřou hubu zimákama na plechu a povinnou výbavou, případně nějakým "paketem"

Situace u Rapida je následující; existuje teď edice Fresh za zajímavou cenu v případě financování přes ŠkoFIN. Na těchto autech má salon zhruba 9 tisíc za auto. Z pořizovací ceny cca 400tisíc jsou to směšný 2,5%. A když Ti prodejce (neberu v potaz velký firmy, kde si peníze vydělají na firemních klientech..., ale menší prodejce regionálního charakteru) dá tu prvotní slevu 9 tisíc + natankuje auto, tak už je v tom za svoje. Protože auto musí někdo vyzvednout, zkontrolovat, připravit na prodej, prodat a předat. A ti pracovníci to nedělají zdarma.

 

Mě třeba těší, když mi známý v Lauretě (nebo mnou dohozeným lidem) poskytne malou slevu, ale o to větší poprodejní služby a slevy na servis. Na tom se dá ušetřit mnohem víc, než jednorázovým snížením ceny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nad to mít auto postříkané barvou :(

 

Jdu akorát mejt auto a myslel jsem, že mě trefí. Po celé kapotě, střeše a kufru (i skla) červené flíčky barvy do 5mm, asi tak 50 odhadem....Samozřejmě benzín nezabírá. Takže lítám s jemnou brusnou pastou....Jako když někdo v práci na parkovišti něco vyplachoval. Takové průhlednější červené flíčky....bych se posral.

To by už mexikána odváželi záchrankou se zástavou.....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to mám dole, ale facha to byla. Zabrala jemná brusná pastička od 3M, stačilo pár tahů hadrem a flíčky šly dolu. I ze skel.

 

Akorát, že se s tim člověk "sere", musí projít celé auto dopodrobna a hledat a hledat....Možná časem ještě nějakej objevím, ale asi je to dole všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...