Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

ty bláho, mě fascinuje, že vymýšlí nový tvar nálepky. Jako by nemohli převzít tu Německou, se kterou nemá půlka Evropy problém. Néé, jen v ČR budeme znovu vynalézat kolo a ať si motorista nalepí další nálepku na sklo.  :kol-44:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty bláho, mě fascinuje, že vymýšlí nový tvar nálepky. Jako by nemohli převzít tu Německou, se kterou nemá půlka Evropy problém. Néé, jen v ČR budeme znovu vynalézat kolo a ať si motorista nalepí další nálepku na sklo.  :kol-44:

Je to o prachach. Přece když si ji koupíš v Německu, tak tady Ti platit nemůže ne, to by se málo vybralo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť říkám, proč by sjednocovali, když můžou rejžovat jak od Němců, tak i od Čechů, kteří dělají v Německu a už jejich známky mají. To že se musí se sklem měnit s tím nic neuděláme, to tak mají i v tom Německu... Ale zase kolikrát měníš sklo? Já ho měnil před 5ti roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, někdo kdo jezdí třeba i služebně hodně do zahraničí, tak bud emít českou německou, francouzkou, španělskou, švícarskou a bude to okno mít jak děti země, jak rozkvetlou louku, samá plaketa. Jednou jsme kurva v EU tak ať vymyslí jednotnou.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejspíš to bude všechno o těch "lepivých" gumách. Aby to sneslo porovnání, museli by mít všichni nemlich stejný podmínky. Tím nechci říct, že to nejede nebo že se mi to nelíbí. Opticky se mi to líbí dokonce mnohem víc, než můj favorit R. Ale o tom to je. Na tom Meganu je to z dálky vidět, že to asi jede, na G R moc ne. Četli jste od Remarquea "Tři kamarády" ? Jak jezdili s tím opelichaným Mercedesem, ve kterým ale byl nabušenej motor ? To je zábava a ne mraky trapných spojlerů kolem auta a když dojde na lámání chleba, zůstane "závodník" v oblaku prachu. 

Autobild dělal na okruhu srovnání GVII R, A RS 3 a BMW 135 i. Papírově to mělo vyhrát Bávo, par Audi a teprve VW. Bylo to přesně naopak. Bávo bylo přetáčivý, že nešlo v zatáčce vůbec udržet, ale i Audi trochu zaostala. 

Jinak ale, tohle je pro mě fantastická zpráva dne :    http://www.auto.cz/fantasticka-zprava-michael-schumacher-se-po-155-dnech-probral-z-komatu-video-81670 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...