Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

co je na tom starýho? si myslíš, že má každý jako ty auto z roku 2012? asi ne :)

tak jasně že na to musíš mít a pokud to mít jako dayli car, tak ještě více....

 

jinak jde o to v jakým je stavu, jestli je vše ok tak no problém :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže O2 z roku 2004-2007 je stará plečka jo? to jsou mě teda novinky

 

tak ono pawouku plno lidí má víkendovku, někdo porsche, někdo oktavii RS vid pančo :D atd  když to bereš takhle, tak můžeš přijít o řidičák i s 1.6 TDI a umřít i v 1.6 TDI :) musíš jezdit s rozumem a ne jako pumpičkáři.

a vůbec, jenom se mě to líbí nic víc

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže O2 z roku 2004-2007 je stará plečka jo? to jsou mě teda novinky

 

tak ono pawouku plno lidí má víkendovku, někdo porsche, někdo oktavii RS vid pančo :D atd  když to bereš takhle, tak můžeš přijít o řidičák i s 1.6 TDI a umřít i v 1.6 TDI :)musíš jezdit s rozumem a ne jako pumpičkáři.

a vůbec, jenom se mě to líbí nic víc

 

Ty woe,že to říkáš zrovna Ty - věčně rozpálený brzdy,spálená spojka a čip k tomu !!!!!

A že se jako bojíš jezdit mimo dálnici ... ty by jsi byl v tý audině hodně brzo KO !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Petře to asi je, o tom žádná....

 

zatím 2x destičky, zkusím je vyměnit za něco lepšího. No bojím, protože okresky jezdím furt(minule to na okresce dopadlo s trvalou), tady moc dálnice nejsou :) max směr Praha D11 a tím to tady hasne...  Mno možná ty, je divné, řikám musíš jezdit s rozumem :)

 

jinak nevím co si zkoušel s tvou oktávkou a jak jezdíš, ale serie brzdy zvadnou ihned po pár zatáčkách a pak se začne čudit z destiček, to samé i u RS oktávie.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...