Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

:D:D:D Nevim cim to je, ale nejakou takovou reakci jsem cekal i kdyz zrovna u renaultu se ani nedivim. Ale koukal jsem na to nove Clio v ty nejaky edici ( Red Passion myslim) a sedacky ( v kuzi) a vyplne dveri to by se mela O3 od koho ucit ac to pisu nerad, pecka. A kupodivu VZPERY NA KAPOTE I S FILCEM !!! Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno takový Megane RS by ale nemusel být k zahození... Uznávám, že Renault moc spolehlivý nebyl, ale staré doby jsou pryč a koncern ať se nám to líbí nebo ne zaspává, resp.vyčkává, protože má širokou základnu posbíranou dlouhou dobou, ale konkurence je neúprosně dohání a to i značky jako je Renault nebo Hyundai a Kia... Dokonce i Peugeot s Citroenem nejsou co bývali... 

 

Hodně záleží kus od kusu a zpracováním to není ZATÍM jako u VW nebo Škodovky, ale ceny hrají ve prospěch konkurence...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No palubka je u Rendla stále katastrofální, tam zaspali o dvě generace :)   navíc motory u Rendla jsou známé svojí extra žravostí.

 

To RS-o je pokud vím jenom třídveřák, čili k ničemu, rep. k blbnutí mladejm hejskům s trvalou ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, ale u toho Clia jakoz to nejnovejsiho modelu znacky uz je to jina. Megan i kdyz pisou novy megan tak je to jen facelift, ale az prijde uplne novy megan ve slepejich Clia tak nevim nevim. Jinak ty Tce je pravda o neco vice zerou, ale nic vyrazneho. Zase nevim ze by jim vlaly za jizdy retezy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych že to bude o autě. Těch 118kw je už celkem nadprůměr. Já třeba jel Praha-Plzeň konstantních 150km/hod. a nepřejelo mě nic. Je to o lidech. Předjížděl jsem spoustu silnějších aut. A na druhou stranu mě několikrát předjelo slabší, když jsem se kochal krajinou, takže asi tak. Naše auta nejsou nejslabší (v průměru co u nás jezdí po silnici)... 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak uz jsem tu tuhle psal. Pawouk ma nakodovanej omezovac otacek na max. 2000 a omezovac rychlosti z kamionu na max. 85 km/h. Drzi si strikne stihlou linii, je tedy porad na zelenine, maso vidi jen na srazech v taliri u Motosmana a tankuje jen 10 litru do nadrze ( to okoukal od Clinta ten tankuje 20 bo ma vetsi motor). Spary kastle ma vytesneny sanitarnim silikonem, sundanou antenu a vycvakly pojistky od topeni klimi a radia. :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...