Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No je to věc vkusu každého soudruha že ;)   Jo vím, že lidi kupujou TDI víc, že jsou přiblblí a zmatení, opojeni vůní ropy ;) a nevadí jim ani ta falešná koncovka, což mě by vadila.

 

Ale u RS TSI se mi to líbí a nic proti tomu nemám...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk a co je teda na tech koncovkach tak špatně? Nechme ted stranou tdi

 

 

Jim se nelíbí, že v těch koncovkách jsou vidět ty dvě roury a že to není svařené dohromady ;)

 

 

Určitě je to neomlouvá, ale takhle to mají i 4krát dražší auta

Nemám nic, proti jejich designu - Clint to vystihnul, prostě dílenské zpracování je prachbídné. Ale to jsem psal i já, že to není problém jenom škodovek. Viděls to někdy na OIII RS na vlastní oči? A tu falešnou koncovkou nebudu už raději ani nekomentuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už jsi viděl nějaké RS? :-)

Rozhodně odlisnejsi než u předchozích modelů.

Jinak samozřejmně má každý jiný vkus,já beru zřetel i na to,že je to Škoda,ta,pro mně až dosud nevýrazná Škoda.

 

samozrejme ze videl, ale proste neni to hitovka. podle me nejlip je poznaelna OII FL RS od klasickeho modelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdo chce to auto vylestit? kdo bude prvni?  uz mam abstak po lesteni:)

 

 

Ozi  ano sluzebaky stribrne a je fakt ze ta stribrna moc na  RS  nejde,ale furt je to RS,jako sluzebaka zadarmo bych to bral urcite,to je bez debat:)

 

no ja ti tam tu fabii klidne a rad hodim kdyztak ;)

 

jo tak rs sluzebni neni spatny, ono jakykoliv sluzebni auto neni spatny, co si budem povidat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě tak kombi, to je pěkný ale lift v základu .. ten z dálky vypadá jak Rapid.

A RS zezadu taky žádná sláva - ten spoiler je nic moc.

Něco proti Rapidu :-) , že bych přijel na čaj stůj co stůj a vyříkali by jsme si to  :kol-143:  je vidět, že jsem tady o víkendu moc nebyl, budu tady muset udělat pořádek.  :kol-48:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem to tedy prolouskal nakonec až sem a protože jsem sobotní dopoledne trávil v servisu (reklamace čalounění , přesazovali čalounění opěráku) tak jsem měl 2h času a prolejzal jsem jim detailně všechna auta co tam měli. Nejvíc O3 (jedinou 1,6 TDI 77kw) a ona ta O3 po stránce designu oproti tomu Rapidu až o tolik odlišná není. Dobře schránky mají měkké plostrování, je o něco širší a má o něco větší kufr, místa v zadu v podélném směru bych řekl nastejno. Páč mi cinkl Kokta v uchu sehnul jsem se abych se koukl na zadní vlečnou nápravu a viděl jak píše Motosman tu bandasku co tomu říkají zadní tlumič výfuku. Vstup i výstup z tlumiče je ve stejné boční straně tlumiče (divné). 

A jen tak pro zasmání, přesazovali to čalounění asi 2h v sobotu dopoledne, takto to čalounění vypadá dnes po 300km. jak tedy vypadá ? stejně jako před tím 

post-10015-0-34407200-1407138881_thumb.j

post-10015-0-59978600-1407138946_thumb.j

post-10015-0-98497300-1407138971_thumb.j

post-10015-0-56277800-1407139021_thumb.j

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...