Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hraní her není pro děti a myslím, že z toho nikdy nevyrostu.Jinak nejsem hardcore hráč, konzola mi klidně leží i půl roku bez povšimnutí,teď drtím páč mám členství, páč v televizi je hovno a páč je to lepší a ekonomičtější než chodit denně na jedno.

Jinak bych se taky klidně pohrál s tvojí manželkou,když říkáš, že je to tak boží, párkrát bych ju dohrál do konce, pak by mně ale stejně asi omrzela:-)

tak ja na PC  ale treba na BF3    mam odehrano 800 hodin a z toho 600 nejmene je v praci:) treba ted jak je klid  tak parim celou noc:)

 

Petrr  auta se nepucuji   ale manzelky klidne,musis poznat i jinej model ne:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noki wdr3 nebo jak se to píše mám na supu 17". A spokojenost. Pravda kolem 190ti jsou neklidný, ale spíš bych to přiřkl supovi. Na octě mám 15" GY ultra grip 8. A pohoda.

Jo ty nokiany jsem mel taky a goood. Kupoval jsem jak letni tak zimni. Hold asi nesednou na kazde auto nebo zalezi na rozmerech. Ty GUG7 Taky dobry.

Ted mam od vyroby Dunlop Sport SP01 ted maji vzorek 6mm a pri kazdem projeti trochu rychleji zatackou piskaji a na mokru nic moc. Uz at je sjedu a koupim zase Nokianky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a pro Clinta .. nejsem ani zaslepenej škodovák, když jsem kdysi sháněl auto, málem jsem si přivezl domů Focuse, takže bych sem možná dnes ani nepsal. A pokud se mi vysypou rozvody dřív než je nechám udělat tak bude se škodovkou nejspíš u mě konec !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jo, my otcove od rodin mame jine starosti nez si hrat hry. Clint je vyjimka, to je pubertak duchem. Doma kouka v pauzach pri hrani na "P"ecka potaji aby ho zena nenacapala a cte si casopisy Bravo Girl co si odebiral kdysi predplatne. :D:D:D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já beru jenom Shell, aby můj motor skvěle šel.... ;) Tuhle mi ta hodná čerpadlářka říkala, že mají kouzelné přísady, které mi přidají k motoru v tu ránu 30 koní ;), čili to by bylo po rychlém součtu 190 koní a už se blížím ke Koktově motoru i bez čipu :D   To jsem na to vyzrál co?

 

Takže teď lítám jako fík, vždycky si na dálnici stáhnu okno a vystrčím hlavu, aby si vítr hrál s mými vlasy.....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já se řídím už dlouho systémem, "natankuj kde zrovna potřebuješ a do nádrže přidej ADITIVA z kufru" a jezdím taky jako fík a je to podle mě to nejlepší, co se do nádrže může nalít. Vlastně to tak bylo napsáno i v tom testu paliv, takže na tom něco bude. Všechny ty PREMIUM paliva jsou jenom naaditivovaný a když koupím aditivum v 5l barelu, tak v konečném důsledku ušetřím na každé nádrži od pár korun až po stokoruny a vím, že tam to aditivum opravdu je a není to jen napsáno na stojanu. Jediná věc, kterou mám opravdu odzkoušenou, je BENZINA ALPIN s tou vločkou, ta opravdu v mrazech nezamrzne (nafta)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ty značkové, tak jedině Benzina (bohužel tady jich moc není a abych jel 30km abych natankoval na benzině se mi nechce - jediná a to zásadní nevýhoda Benziny). OMV jsem jednu dobu taky preferoval, dal bych jí na 2 místo. Na poslední bych dal Clintův Shell, jen pěkně znějící názvy paliv s hovno účinkem a podvodníky já podporovat nebudu. Tedy nejčastěji tankuji Eurooil (jako klient jedné nejmenované bankovní společnosti mám totiž navíc 0,4h slevu při platbě kartou) a navíc podporuji Čepro, tedy českou spolenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...