Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak výkon je jedna věc, ale zase když si budu kupovat já, tak to nebude tak, že mám nějaké pěkné pohodlné auto do práce a Golfa R na víkendové píčovinky... Podle mě Cupra od Seatu dala jak RSku tak Rku v tomhle směru na prdel. Krásná, neokoukaná, uvnitř moderní a přece koncernová a výkonově vůbec špatná....a ještě v kombajnu, no prostě pro mě naprosto ideální  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čím by ti praskla hlava? dyť TFSI je tižší než to tvoje PD s 5 klackem... a jestli myslíš ten nesmysl soundgenerátor, tak ten jde odkodovat. a kdo neumí odkodovat, tak mu ustřihneš kabílky :D

 

Jinak cenově vychází lépe starší G VI R ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čím by ti praskla hlava? dyť TFSI je tižší než to tvoje PD s 5 klackem... a jestli myslíš ten nesmysl soundgenerátor, tak ten jde odkodovat. a kdo neumí odkodovat, tak mu ustřihneš kabílky :D

 

Jinak cenově vychází lépe starší G VI R ;)

koupíš si auto, abys na něm začal vyhazovat věci ven... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TEN GOLF CO dal odkaz kokta má dle mého 300 koní, páč 220 kw = 300 koní. 

Motosmane, Clinte  :kol-47:  K tomu obrázku není co dodávat.  :kol-98:

Honzo: když ti cpou do auta i to co nechceš tak odpojit, zničit, velké kladivo a hotovo. nevím jestli je ta trubka co vydává zvuky standartem u Golfa, ale já bych jí nechtěl. Šidítko o ničem. Pokud ten zvuk nejde z motoru a výfuku pryč s tím.

Jinak viděli jste nového Pašíka, tak to je auto dámy a pánové přesně pro mě, ale jak jsem již několikrát psal, čekám jestli dnes nevyjde sportka. Jinak v tom pašíku bude i 280 koňový TDI kdyby to třeba Stringa zajímalo a to bych možná i já dezertoval zpět k dieslu s tímto vozem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/skoda-fabia-iii-2-dil-skladanka-je-doplnena-o-ptaci-pohled-na-pravy-predni-roh-82610

 

Škodovka postupně odtajňuje, nejdřív vyfotí světlomet, pak vyfotí ventilek u kola, pak klepající silentblok, pářící se čalounění v doprovodu vrzajícího těsnění dveří a na konec vodopád ze dveří při západu slunce.

Jsou s tím marketingem trapný, že už mě to tak sere, že se mi chce až zvracet.

myslí si, že uvidím světlomet (jedno z jakého připravovaného modelu) a začnu si hned honit ocas.  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...