Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clint vážený kupec, fantom všech showroomů a až pak jednou nějaké auto bude chtít koupit tak v celých středních čechách a Praze mu ho neprodaj, páč mu to nebudou věřit a zavolaj na něj policajty. 

Jinak až to budete mít a zbavíte se prodejce ( vem si Clinte když tak nějakej vrcajk za pas a on vypadne sám) tak doražte do Varů, uděláme rallye na kolonádě, rád bych se tak podíval.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto no jo, to je ono, ale tohle je ten posranej hatshback, já chci sedan.

Radiusy se sebevraždou ti pomůžu a o psa se pak postarám taky, když mi ho svěříš do péče. :kol-28:

Ani omylem, ta si pana vybira sama a ma dost dlouhej seznam kriterii, treba kazdy den min 30 min prochazky venku! 30 min drbani briska kazdy vecer, na noc cisteni zubu (jo ma svoji psi pastu s prichuti drubeze, fakt, nekecam a vzdy uz vecer ceka! Zuby ma leskly jak kristal a je videt ze na nich ma ochranou vrstvu, neco jako bezpriplatkova bila vs metaliza moon :D), jednou tydne vylet autem, jizda minimalne hodinu s vyhledem z okynka a jako kazda cubina, obcas musis podrzet plysaka na hrani (ma takovyho zelenyho zabaka)

Clinte ja budu dcera, vnucka ci sestrenice ;), vyber si. Na tchyni jsem moc mladej.

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom případě Radiusi mám pro tvého pejska na výběr, dvě speciální na dokrmení do tlamičky 9x19 Luger nebo 7,62x39 samozřejmě nemusí být jen do tlamičky, ale kamkoliv aby se jí lépe dýchalo (na chvíli). 

Já myslím, že bych se o ní postaral pěkně.  :kol-98:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš pawouku, to je ta dnešní mláděž. ničeho si neváží, že vypouštěj tuny CO2 z jejich rapidů, pak lední mědveědy nemají ani kde žít, pak potřebují ropu, tak jdou vratat ropu k tučnákum na antarktidu...

 

 se vším radiusi souhlasím, ale čistit zuby fakt psovi nebudu... i tak je má dobrý jak já...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svého času mně jeden kolega z práce říkal vrah lidickejch dětí - čokly jsem totiž proháněl autem po sídlištích, furt mi tam nějakej skákal před auto, až jsem jednou jednoho lehce nabral. Čokl utekl, nic mu nebylo, ale kolegáček - jakožto milovník raťafáků - to nemohl rozdejchat. On si snad myslel, že to raději narvu do lampy, magor jeden, než abych přejel nějaký psisko, který jeho zpovykaný páníček nechává běhat po silnici a sám se někde vykecává. :kol-44:  Každou chvíli se jim tady ty psiska do sebe zakousnou a to je ta správná prča, sledovat ty psychopaty pejskařský, jak na sebe ječí, kdo to zavinil. Na špagátě to nemá nikdo, čokly je neposlouchají, náhubek taky nemají, všude to jen sere a chčije. Všude bordel - to je k zblití. Do města to prostě nepatří.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku to máš pravdu, pejskaři sou tak retardovaný, že je nemaj na vodítku a vůbec je neposlouchaj... jednou na nás zautočil(utekl majiteli 400m přes park), tak sem toho psa začal kopat do hlavy, už sem šahal pro švýcarák a utekl, majitel mě přišel nadávat. tak sem mu řekl, jestli chce tak volám městkou policii, že ho neměl na vodítku(fakt nebudu vyhazovat za operaci myho psa prachy, ještě když měsíčně stojí pro něj žrádlo). prostě to sou fetáci jako všude bohužel...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, nemám celkem nic proti bábuškám, co mají nějakýho malýho čoklíka - třeba jako má Radius, ale ty ostatní magoři jsou nesoudný - v paneláku, nebo v činžáku na Vinohradech mají bernardýny, vlčáky, dogy a různé jiné obludy. :kol-44:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto,

No civavy na zuby trpej vic, nez jiny plemena (respektive ty maly plemena na to trpej vic) a zacaly ji zuby zloutnout (tesaky) a posleze ji zacala cervenat dasen a jeste se ji udelala takova cerna cara mezi zubem a dasni... tak jsme se vyprdli na ty cistici tycinky jak se inzeruji v tv (basti je od mala, preventivne) a slo se na veterinu resit co s tim. Obvykle chodej civavy na mechanicky odstraneni (jako u lidi odstraneni zubniho kamene), jenze kdyz nam nabidla pastu tak jsme si rekli ze to zkusime a posledni moznost nechame tu mechaniku. A uz po tydnu prisly prvni vysledky. Je to cca 14 dni a ma zuby nadherny, dasen se zklidnila, v nedeli tam mela uz jen ty cerny rejhy. Tak zas zkontroluju jak to vypada ted. Mimochodem to cisteni trva asi 20s, to neni jak u lidi na 5 min nebo malych deti 20 min. Jen vytahnes pastu, tak uz lezi na zadech a ceni zuby ;) - ne ze xhce kousnout, ale ze chce cistit, hodis na prst kapku a prolitnes ji pulku huby hodis druhou kapku a prolitnes druhou. FINITO. Veterinarka jeste doporucila gazu, tak od po to zkousime jeste gazou, pac kartacek by si do tlamy asi nenechala dat. Mame proste sikovnou cubinu, kdyz venku vidi noviny, tak jde bobek hodit do nich. Kdyz jede auto uhejba sama na chodnik. Vsak taky ji jsou uz 3r tj +-24let.

Motosmane zkus zavolat na veterina Daliková treba ji bude mit, stoji zhruba 300Kc a je paradni pak 30min poslouchat jak cubina mlaska a lovi tu pastu :D

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sou tyhle maly potvory, do toho se vráží hrozně peněz. mě se vždy někdo ptá kolik stojí labrador u veteřináře a jak tam často chodím.. hm na vzteklinu a očkování a to je tak vše, jenom jednou bral antibiotika proti krvi v hovnech, to je vše...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak kdyz by ses podival do tlamy svymu psovy, tak by ses treba zdesil. Jsou lidi co to neresi a ja jsem ten typ, co se radsi stara. Krom ockovani byla na veterine tez jen 2x navic, zuby a pak taky ta krev, jako stenatko si pritahla nejakou bakterii a ze to je bezny.

Navic bez ni by me nikdo doma nepomazlil. Přítelkyně vecne nasrana, jen se ukazu ve dverich, tak vezmu cubu a jdu ven. Pak se cely vecir mazlime a jdem spat.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusy : Ty máš čivavu?  :kol-48:  Pawouku smaž ty mé předchozí příspěvky, to by byla škoda tech nábojů, na to mi stačí pata - špička s dobrou Vibram podrážkou.

Ale takovej Koktův: To už je jiná, ale kokta nechce postarat o psa.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...