Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hlavně je pořeba si uvědomit, kde všude jsou američané a kde rusové, že rusové nemají základny po celém světě a jak to bylo se slibem USA, že osamostatněné sovětské republiky nevstoupí později do NATO. A jsou tam? Jsou samozřejmě, jak by bylo Američanům, kdyby si rusové na hranicích s USA stavěli vojenské základny? Mysím, že by jim to jedno nebylo. Rusové konflikt přiživují, to ano, o tom není pochyb, separatisté jsou jejich děti, snaží se o to, aby Porošenko udělal ústupky. Je potřeba, aby se Ukrajina rozdělila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně je pořeba si uvědomit, kde všude jsou američané a kde rusové, že rusové nemají základny po celém světě a jak to bylo se slibem USA, že osamostatněné sovětské republiky nevstoupí později do NATO. A jsou tam? Jsou samozřejmě, jak by bylo Američanům, kdyby si rusové na hranicích s USA stavěli vojenské základny? Mysím, že by jim to jedno nebylo. Rusové konflikt přiživují, to ano, o tom není pochyb, separatisté jsou jejich děti, snaží se o to, aby Porošenko udělal ústupky. Je potřeba, aby se Ukrajina rozdělila.

A proč by se měla dělit? Ať tedy odejdou rusové z Ukrajiny, když se jim tam nelíbí a jsou údajně utlačovaní. Stále zapomínáš na to, že podle budapešťské rezoluce Rusko, USA a VB zaručily Ukrajině územní celistvost v tehdejších hranicích (a to teď porušil kdo?) a určité bezpečnostní záruky, za to, že se Ukrajina vzdá jaderných zbraní. A pobaltským republikám nic jiného nezbylo, než vstoupit do NATO. A ani se jim nedivím po jejich zkušenostech s Ruskem a ruskou pátou kolonou co tam mají. Já se pořád divím, kde se tady v ČR bere tolik rusofilů... Nechápu. To si léčí nějaké kopmlexy z malosti, nebo co? Navíc, tam od těch asijských hord nikdy nic dobrého nepřišlo.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Maxík jsem taky dříve nepokládal za důležité, ale co jsem ho dal, tak je to opravdu rozdíl, škoda že ten FL nemá zelené podsvícení, hned bych do něho šel, umí mnohem víc informací a tu prvotní diagnostiku, ta je prostě bomba, jak se protočí ručičky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku, nic proti, ale z ameriky nic dobreho neprislo - staci si vzpomenout na to jak s nama po revoluci vy******

 

---

nema cenu asi resit jak to je treba s rusko-ukrajinskou smlouvou, ze nechaji samostatny krim, pokud tam bude sevastopol, proti ktere ukrajinska vlada udelala hlasovani a rozhodla se ji zrusit. tim to vsechno zacalo - jenze to se tady rikat nesmi.

a vubec uz nema cenu komentovat to jak to v te zemi je dlouhodobe, je to proste spojena zeme  nekolika casti - stejne jako bylo cesko a slovensko a proste pro nesnesitelne rozdily by se stejne drive nebo pozdeji rozdelila i bez vojenskeho vstupu kohokoliv.

 

a pokud jsou americani tak hodni, proc likviduji jednotlive staty na vychode? je to je jejich dobra vule, chrani nas pred celym tim zlem, ktere tam vlasne nekde je, ale je to opravdu tak.

tamata jako konspiracni teorie asi neni potreba rozebirat, to bychom se dohadovali fakt uz o totlanich srackach a bylo by to na hodne dlouho... :kol-46:

Editováno: , autor: Ozi Toretto
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikde nic takového o američanech nepíšu. Zajímavé je, že západní Evropu v minulém století musela opakovaně vytahovat ze sraček právě Amerika (a také je chránila před rozpínavostí komunistických hord) a to jim nemůžou zapomenout. Protože jim (evropanům) to stále připomíná jejich slabost a malost. Žádná skutečná velmoc tam již není. Kde je Británie, nebo Francie? A konspirační bláboly mě nezajímají. V dnešní době internetu kdejeký psychicky vyšinutý magor vypisuje všude možně nějaké bláboly a lidi se toho chytají. Dost z toho pramení z blbosti a nevzdělanosti. Ono se není čemu divit, když půlka národa čumí na Novu a čte Blesk...

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde Rusaci jsou, jedine co maji tak nerostne bohatstvi, z ktereho tezi ovsem jen hrstka vyvolenych. Bez zapadni technologie by nevytezili ani litr ropy. Ti kdo s Rusakama tak sympatizuji at si tam jdou na mesic zit, s vyjimkou Moskvy. Jak tam ziji obyceni lidi. 200 dolarove duchody, lidi tam ziji v panelacich i nekolik generaci aby se nejak uzivili. Asfaltove silnice jen hlavni tahy. Obchodni centra kam chodi jen ta hrstka co si to muze dovolit. Ob panelak, ktery nema teplou vodu. Kdyz zajdes na Rude namesti do cukrarny pozdravis rusky nikdo ti neodpovi, protoze oni jsou Rusaci a kdo je vic. Vsechny zapadni potraviny jsou tak drahe kvuli clu ze je nikdo nekupuje. Milka cokolada 100kc v prepoctu. Tedy kdo chce at se tam odstehuje nebo at se stane jejich soucasti. Vse vim od znameho ktery cestoval napric Ruskem od Sibire po Moskvu 1 mesic. Do ted vse fungovalo docela rozume a vztahy byly good si myslim. Jenze Putinkovi se zachtelo po moci a jen vyuzil udalostem na ukrajine.

Hold nektere Putin Pawouku ocaroval asi svou figurou na koni, nebo jak umi ucit letat volavky, nebo jak nasel ty amfory na dne jezera po prvnim ponoru. :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si fakt trefil Pawouku, půlka národa opravdu jen tupě přebírá info z těchto dvou žump :ble

 

 

Já nikde nic takového o američanech nepíšu. Zajímavé je, že západní Evropu v minulém století musela opakovaně vytahovat ze sraček právě Amerika (a také je chránila před rozpínavostí komunistických hord) a to jim nemůžou zapomenout. Protože jim (evropanům) to stále připomíná jejich slabost a malost. Žádná skutečná velmoc tam již není. Kde je Británie, nebo Francie? A konspirační bláboly mě nezajímají. V dnešní době internetu kdejeký psychicky vyšinutý magor vypisuje všude možně nějaké bláboly a lidi se toho chytají. Dost z toho pramení z blbosti a nevzdělanosti. Ono se není čemu divit, když půlka národa čumí na Novu a čte Blesk...

 

 

A ještě čtou NOVINKY.CZ  :kol-43:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr:ale běž, taková místa najdeš i v našich"civilizovaných"končinách.I v Rusku máš normálně města jako je třeba Brno nebo Praha,kde lidi normálně moderně žijou, není to jen Moskva a pak už nic.Že jsou tam asi fakt megaprdele bude možná tím,že je to na Sibiři. Tady stačí přijet Brňákovi do Prahy a obráceně a hledí na tebe jak na pičusa,tak co se stresovat kvůli nějaké Algidě na Rudém náměstí.Všude je chléb o dvou kůrkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci a teď k odlehčení tématu... Koupil jsem si NANO podložku, takovou tu malou cca 6x10cm, všude to inzerujou jak to funguje... Rozbalil jsem jí, položil na palubku (otřenou vlhkým hadrem), dám na ní telefon, celou cestu super, ani se to nehlo, když jsem chtěl telefon sebrat, tak mi ta gelová podložka zůstala přilepená na telefonu. Prostě mi to na té palubce nedrží. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jak to uchytit na palubku (abych jí nezničil, kdyby někdo chtěl radit ať to přilepím apod.)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě by se mělo Rusko spíš zabývat Čínou - tu má přímo na hranicích Sibiře, kde je prakticky veškeré jejich (nerostné) bohatsví, které ovšem Čína existenčně potřebuje a ne se neustále vymezovat vůči západu. Navíc, když je ten zlý západ živí! Ono by se jim také jednou mohlo stát, že si to Čína "vezme" násilím, až se jim začnou bouřit lidi. Nedávno "výhodně" uzavřeli s Čínou obchod s plynem, ovšem za tak nízké ceny, že se jim to prakticky nevyplácí. Čína jen využila toho, že když západ relativně omezuje dodávky z Ruska, nemají to komu prodat... To je také důvod, proč jen tak snadno nemohou "uzavřít kohoutky" směrem na západ. Následoval by totiž pád na hubu. Dále by mě zajímalo, proč se tedy hordy rusů cpou na západ, když jsme jejich nepřátelé? V Praze jsou jich v některých částech mraky. A žádný socky to nejsou, vzhledem k cenám nemovitostí.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodej výkonných vysavačů v Česku roste o desítky procent. EU je 1. září zakáže vyrábět  Tak nevím, jestli se tomu smát, nebo brečet... Tento svět se řítí do záhuby. Řeší se hovadiny tohohle typu a s výše zmíněnou krizí na Ukrajině (která je sakra blízko) nikdo rázně nevyřeší. Ve světě umírají mraky lidí hlady a v eurohujerském blbákově se potraviny z donucení pálí v motorech aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...