Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouku: Ferda 25 to pise v patricnem vlakne u Rapida. Stejne jako ty rucicky, sam ses tam ucastnil debaty tak nevim. Samotneho me to prekvapilo. Sam nevim, nebo jestli se to musi umet a je to slozitejsi.

Jo hochu, nemůžu si všechno pamatovat. Ručičky jo, jen ten asistent je třeba u mé Octy nemožný, musela by se snad měnit celá jednotka ABS a kdoví co ještě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podpisy nevidim a zmenit kdysi nesel. Navic v pravidlech fora neni psano, co ma byt v podpisu a jestli to ma byt pravda. Maximalne tam je napsano, jak to ma byt psano. Takze mohu tvrdit, ze to je dumyslna kamuflaz.

Navic to ze moje jednotky nevidi nebo je nemuze programovat, nutne hned neznamena, ze tam nejsou nebo ze to nejde. Je to posledni model tak je zcela mozny, ze je proste nezna a nebo ze jsou specificke a soft se kvuli nim upravovat nebude, protoze vetsina majitelu techto vozu asi nema zajem o podobne wifikundace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panebože, rejpat musíme do sebe furt, vid pawouku :D :D

 

a co jako pawouku? Ozák taky jezdil ve fabii, Motosman taky přijel superbem, petr jezdí v rapidovi, tvůj bratr přijel v jetákovi...

a když je to oc klub, tak je to snad každýmu jasný :D to že lidi přecházejí ze škodovky pryč je logický a ani se nedivím.

 

jinak máš samozřejmě pravdu pawouku, měl tam být název sraz octávií!

Ty dřeváku , jenže s tím Yetim  to bylo na dejchánek !!!

A pořádáš ten sraz snad Ty ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zjistil, že manželce někdo vodrbal zadní nárazník a světlo na parkovišti :(   Je to už na lak nárazníku a novej světlomet, je prasklej :(, byl i částečně vypadlej, ale nasadil jsem ho zpět.

 

Akorát nevím jak to řešit, když to mrsknu na havárijko, strhnou nám bonus šmejdi. Ale lákavý to je, máme spoluúčast jen litr. Zadní světlo bude min. za 1500-1600 počítám a lak nárazníku tak za trojku....

Zítra brnknu do Kooperativy a nějak se domluvím....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

litr spoluúčast a doplatíš tu slevu o kterou jsi to měl ponížený. Já nakonec musel zaplatit litr a doplatit 4500,- na havarijku a oprava mě stála 5000,- takže jsem byl ještě v mínusu, takže jsem šel, zrušil havarijko, zanadával si jaké to jsou buzny (to bylo všechno,co jsem tak mohl) a už nikdy havarijko dělat nebudu, je to vyhazování peněz oknem a živení zlodějů...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...