Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak jsem dnes objel dalsi vrakace a mam novy info :/; doporucuju PRECIST az do konce

 

na jednom vrakovisti slibovali nove loketky, kdyz jsem tam prijel, meli tam jak pouzite zabalene v potravinove folii, tak stejne zabalene nove... uz jsem citil podvod, nechal jsem si tedy ukazat ty pouzite, za 2500 docela pekna, ale podrapanej zadek, vedeni vzduchu evidentne pouzite, zaprasene a i uvnitr zaprasene - ale peknej pouzitej dil. Chybelo tlacitko zamykani a misto AUX dira az do prd. Nechal jsem si ukazat novou, jo, vypada skoro jak nova, ale evidentne pouzitej dil, asi jako kdyby to bylo z meho auta. Chybel "klimatizacni ventil", kolebka zamykani, zapalovac a misto AUX opet dira az do prd. Nasel jsem na ni 3 drobne kazy, tak jsem chtel cenu misto 3500 srazit treba o 300Kc, Inu vzal jsem tedy tu "novou" a ze vezmu i nove vedeni vzduchu. Vzali to z te pouzite loketky, tak jsem rika fajn, usetrim. Pak rikam, madlo na rucku nebo rucku... prej novy nemaj, tak jen pouzity, ok, na dilech jeste byly samolepky, nejstarsi madlo (ne cela rucka) melo samolepku s datem 04, nejhezci a zaroven nejmladsi 12 - ale take evidentne pouzita. Rikam OK, beru, udelejte mi cenu, nauctovali mi 3500 loketka, 450 vedeni vzduchu a 400 madlo. POZOR, vse NOVE! Tak rikam, delate si prdel, madlo neni novy, za ty prachy je cela rucka.. prej novy je, tak rikam, vzdy kolega rikal ze nove nemate. Pry je to nove, nelibi, neber. Rikam ok, dale vedeni vzduchu, je nove? Jo je, a tak zas rikam, vzdyt je to od te pouzite a podle podrapani kolem uchytu na sroub a celkovemu stavu je to videt... nelibi, neber. A pak rikam, ok, a co loketka, evidentne nova neni, jsou tu kazy, za kolik... nelibi? Neber. Tak kdyz to zkratim, slusne jsme se diplomaticky pohadali a kdyz nechtel prodat, tak jsem sel bez niceho. Jeste z nej vypadlo, ze pry maji nove dily za 50% ceny a ze prej to nekde musi byt videt... tak asi myslel nakupku, protoze prodejni ceny maji standartni, spis predrazene.

 

Odchazim a prijela dodavka... s polepama, byl jsem tak nasranej, ze se mi vpalila do ksichtu a taky ze jo... hele odkud ji znam:

http://www.skoda-dily-skladem.cz/kontakty.html

 

Takze panove, tenhle vrakac a eshop moc nedoporucuju... nove dily jsou pouzite, jen je za nove vydavaji... nemusim take mluvit o tom, ze jsem tam byl snad hodinu, protoze mi dali do ruky dil at si ho prohlednu a 20 min litali kolem a nikdo nemel cas... meli tam taky rozebranou policejni Octavii 2 (jeste relativne vcelku skelet, takze fici jim jdou evidentne na ruku). A kdo si da tu praci, najde si cenu dilu, tak je strilel od boku.

http://www.skoda-dily-skladem.cz/loketni-operka-octavia-ii-1z1863241-1z0864207c-1z0857961.html

http://www.skoda-dily-skladem.cz/vedeni-vzduchu-octavia-2-1z1857509.html

 

 

 

Pak jsem jich projel par dalsich a zkracene nic, jakmile jsem nechtel vzit celek, nedali ani dil. Ale na poslednim vrakaci, zaroven nejmensim a nejzapadlejsim byl jeden sikula, ktery se ihned zeptal, co to je za oktavku, tak jsem mu to rekl a hned mi vpalil, na TOURKU to nejde! Pry to vypada stejne, ale sroubky jsou posunuty, takze mi to nepujde prisroubovat do podlahy (to jsem pacil asi 10 min, furt mlel ze to nejde a ja z nej tahal proc). Pry to montoval znamemu a oba cumeli co je.

 

Takze kdo se mi podiva do Etky, zdali opravdu je loketek vice?

 

Poptal jsem i rozdil mezi kovovou a plastovou konstrukci drzaku toho potahu, ihned odpovedel, ze plastova je Facelift! Takze sizunk od skodovky... kdyz jsem je mel obe v ruce, tak ta stara ma 5KG a ta nova 0.5KG... no asi si domyslite samy, co ta nova vydrzi, takze si nedelam iluze, ze ta ze sluzebaku vydrzela, ta rupla vejpul. Jinak i ta plastova ma diry na srouby po boku - jo coz je pravda, jak mi nabizeli tu novou, tak byla zelezna a mela vyjete kola od podlozek prave na tech bocnich uchytech... takze nova rozhodne ne!

 

Kdyz spocitam celkove skore:

byl jsem pryc asi 3,5h * 200Kc/h (=700Kc); najel jsem minimalne 70km * 10Kc/km (700Kc)... nikam jsem nevolal - 0Kc a odjel jsem s prazdnou.

 

Takze me ten vylet stal 1400Kc... no nechci nic rikat, ale 2500Kc za jetou loketku + 1400Kc vylet, mel bych doma uz fungl novou, kdyz bych pridal 500Kc. Kdyz prictu minule vylety a celkove kolik jsem nad tim stravil, tak bych mel doma uz dve. A mohl jsem usetreny cas stravit se psem nebo s mejma Arduinama :).

 

Je nekde sekce na hodnoceni vrakacu?

 

 

A vyhlasuji soutez, kdo mi sezene luxusni kompletni loketku s vedenim vzduchu, ruckou a vsim co u toho melo byt z vyroby a co je k tomu potreba do Octavie 2 Tour, tak dostane odmenu az 500Kc.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že taková sekce zde není. Jinak těch panelů je v Etce asi šest typů a každej typ má barevně odlišené varianty, samotná loketka je tam asi ve třiceti verzích. Panel stojí 1663 a loketka 4224 Kč. Ale mám obavu, že všechny součásti se musí dokupovat zvlášť - výdechy, zásuvky, atd. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusy, zapomnel si jeste pricist cas, ktery travis psanim tech romanu na pokracovani tady. Reknu ti jedno, ty jako puntickar to budes mit vzdy tezky a nekdy je to spise na skodu a pusobi to vice skody jak uzitku. Vim o cem pisu, sam to mam obdobne a treba u auta specialne jsem si svou povahou nekolikrat spis uskodil kdyz jsem chtel mit vse tim top na 150%. Rozdil mezi mnou a tebou je ovsem ten, ze ja uz jsem si to uvedomil a snazim se v tomhle krotit. Jsou dulezitejsi veci v zivote. Mozna ze se to u tebe take s vekem srovna a nebo ne a pak dopadnes jako Pancho s rezervackou v Dobranech. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře dobre ty

 

radiusi: posílal sem ti odkaz z cc dílů, tak jim zavolej nebo napiš jestli to je teda všechno za ty prachy, asi je dle nabídky:

http://www.cc-autodily.cz/panel-stredni-2

jinak u těch dílů skladem sem kupoval řadící páku z O3 na laurina a 100% spokojenost, páka nepoužitá super stav.

 

V rusku ani neví co to je dehet v RSe. palec pro ně nahoru.

http://www.skoda-avto.ru/models/Documents/OctaviaRS.pdf

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že taková sekce zde není. Jinak těch panelů je v Etce asi šest typů a každej typ má barevně odlišené varianty, samotná loketka je tam asi ve třiceti verzích. Panel stojí 1663 a loketka 4224 Kč. Ale mám obavu, že všechny součásti se musí dokupovat zvlášť - výdechy, zásuvky, atd. :kol-32:

 

hm, takze snad pres Vinko

 

Já mám tu faceliftovou (plastovou) a drží už 3 roky bez újmy a to se o ni opírám celkem dost... asi je to kus od kusu no... A s těma verzema to jste mě dostali... k*koti nemůžou taky dělat jeden typ...

netvrdim ze pri beznem pouzivani nevydrzi, ale ten naraz zezadu by kovova prezila po narovnani, ta plastova hned rupne, taky celkove cely mechanizmus byl osizenejsi, poucili se z O1 a kdyz vedeli ze oktavky 2 budou koncit, tak zas davali "zmetky", na zacatku vyroby si to nelajsli

 

 

Radiusy, zapomnel si jeste pricist cas, ktery travis psanim tech romanu na pokracovani tady. Reknu ti jedno, ty jako puntickar to budes mit vzdy tezky a nekdy je to spise na skodu a pusobi to vice skody jak uzitku. Vim o cem pisu, sam to mam obdobne a treba u auta specialne jsem si svou povahou nekolikrat spis uskodil kdyz jsem chtel mit vse tim top na 150%. Rozdil mezi mnou a tebou je ovsem ten, ze ja uz jsem si to uvedomil a snazim se v tomhle krotit. Jsou dulezitejsi veci v zivote. Mozna ze se to u tebe take s vekem srovna a nebo ne a pak dopadnes jako Pancho s rezervackou v Dobranech. :D

jsem dobrak, psani textu nepocitam :), musim se podelit; hele az budu mit auto, ktera ma sjety sedacky, panel osekanej od kabelek, tak vezmu stredne peknou loketku a budu si rikat, kurna ta je pekna, ty je do auta az lito, kdyz mas hezky auto, tak si tam nedas brak, kterej ma nalitano... a pokud kupujes novou, tak chces aby byla nova, zde slo o princip! A jelikoz cekam 2 roky, tak evidentne mi to zas moc nevadi, ze ji nemam a neskocim hned nekomu na spek, jen jsem si rekl, ze je na case se na to vrhnout po hlave a kdyz mam dovolenou, tak si to objedu; s tim co pises naprosto souhlasim, proto si uz casu cenim a jakmile mi neco nestimuje, jdu od toho, pak je to jen o tahanicich a zklamani a na to nemam tuplem cas... o tom to je podruhe

 

 

Petře dobre ty

 

radiusi: posílal sem ti odkaz z cc dílů, tak jim zavolej nebo napiš jestli to je teda všechno za ty prachy, asi je dle nabídky:

http://www.cc-autodily.cz/panel-stredni-2

jinak u těch dílů skladem sem kupoval řadící páku z O3 na laurina a 100% spokojenost, páka nepoužitá super stav.

 

V rusku ani neví co to je dehet v RSe. palec pro ně nahoru.

http://www.skoda-avto.ru/models/Documents/OctaviaRS.pdf

 

loketka, asi spravne receno jumbobox je sklada z nekolika dilu, pokud je cena 4500 mela by byt snad komplet, max chybi vedeni vzduchu a rucka (coz se ukazuje jako problem koupit jety a pritom ty dily vypadaji obvykle zachovale)

 

po zkusenosti jakou jsem tam dnes videl, bych si tam teda uz nic nekoupil, a to se mi tam libily nadherny cerny elektrony a uvazoval jsem o nich; kdyz ti reknu, ze se tam na desti valej vyplne dveri a kdyz jdou nahodou okolo, tak z nich vylejvaj vodu... ty kozenky na rucky maj hozeny ve spinavy bedne a cely zapraseny, tak si fakt nedelam iluze, ze ten klacek byl novej; byla to bouchla zanovni okta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho, nebuď smutný. Už se to tu kdysi řešilo a v podstatě tam patříme všichni tady a rezervačku my už tam máme. Ty protože jsi se tu objevil později, tak jí ještě nemáš zařízenou a byla obava jestli projdeš testy abys jí taky získal. Po telefonické konzultaci s primářem, kdy jsem mu popsal tvůj stav, řekl, že to je jednoznačné a reservé si též zasloužíš. Namátkou ti můžu uvedu příklady ostatních:

KOKTA: chip, haldex, atmošky, pes - má představu, že nad to není a nenachipvaný motor není u něj motor.

OZI: lepší mrtvej než druhej aneb kdo brzdí prohrává - to hovoří za vše (v autě má jen ruční brzdu)

CLINT: Škoda nejlepší auto na zeměkouli jako všechny servisy autorizované. konfigurace RS si na PC dělá 3x denně a o RS se mu i denně zdá a má u toho noční můry a psychické potíže a protože bere uklidňující léky, spí i v práci.

RADIUS: Nemusím podrobně popisovat, reklamace jsou jeho doménou.

MOTOSMAN: stejky, jí je jak k snídani, tak k obědu i k večeři. Jak jednou za den nejede půl hodiny alespoň 200km/h, není ve své kůži.

PAWOUK: právní oddělení aneb zákon je zákon, naopak Pawouk nespí jakmile během dne překročí rychlost o 5km/h, studuje pak paragrafy a zákony a pak musí jít do kostela odprosit hřích, který v dopravě způsobil. 

Ty: Všichni ví, nemusím popisovat.

:kol-28:

  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...