Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mno to by bylo hodně naprd, kdybych takhle rychle rozklepl svojí, ale zase neznalost neomlouvá kolegu, prostě profrčel stopku a kdyby jel kousek pomalejí, tak to není zadek auta ale, přimej náraz do dveří a pak nevím jak by to dopadlo. Teďka mam jenom namožené záda, ale tak by to mohlo dopadnout hodně špatne. Kdybych tam jel svým RS, tak než tam vubec ten discover dojede tak ja už jsem o 500m dále :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je vidět Pancho, že jsou hold někteří co to umí ještě lépe jak ty. Jinak Weithfisto docela špatný pocit jako spolujezdec co? Když víš že se to blíží a sám s tím nic neuděláš. To známe, byl jsem Panchův navigátor a i když jsem řval horizont, levá 3, jesl si tu svou a dopadlo to, jak to dopadlo.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Arlo za to cálnul dvacku a navíc má benzín, tam ten zvuk jde poladit celkem dobře, díru dělat nechci a na Subaru nemam, resp.ani na ten vejfuk... Takže tak no... mě jen zajímá, jestli něco nezkurvim když sundam tlumič a nastartuju, že to bude OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je vidět Pancho, že jsou hold někteří co to umí ještě lépe jak ty. Jinak Weithfisto docela špatný pocit jako spolujezdec co? Když víš že se to blíží a sám s tím nic neuděláš. To známe, byl jsem Panchův navigátor a i když jsem řval horizont, levá 3, jesl si tu svou a dopadlo to, jak to dopadlo.

 

Jo to mě povidej, hlavně když to auto vidíš a čekáš že kolega bude brzdit mno a pak zjistíš, že teda asi nebude a jede si tu svou. pak cvak a jenom se dívaš jestli máš ještě všechny končetiny.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stringo plno lidí má vyndanej katák... já bejt tebou, se na tyhle voloviny víš co :)

 

ale pančo s arlem mají takovej svůj rituál, nechávají minimálně minutu běžet motor na volnoběh studenej až pak vyjedou. Pančo nikdy nevytočil auto víc jak na 3000 otáček, protože se prý zajíždí 150 000km!

 

Každopádně je fascinující, jak se na cizím neštěstí radujete, v tomto případě na nehodách(nejste náhodou z Česka? :D).

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nevidím důvod pro takové eskapády. Já se tomu jen přiblížím při výjezdu z garáže - to samozřejmě motor nevypínám, než zavřu vrata, ale jinak v tom nevidím smysl. TSI se stejně na volnoběh nezahřeje ani za x minut, natož za pár desítek vteřin.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr ale ja myslím že sem to docela zvládnu dobře ne? Mohlo to byt horší jak pro auto tak pro nás. A jinak si asi na to nechám udělát patent. Začíná to bejt cool. Kokta pravda ohřívám a i chladim Protoze mam rad auta a motory. Ale často byla ručička v červeném. Na to abych měl jen 1500 tak to mám naftu Leona. Takže tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...