Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hoši, tak kdo bude mít zájem, tak 22.9. Krušovice - U Lípy (to je pondělí - pro Rádiuse je to den hned po neděli) doražte, posedíme, pokecáme..... ;) Pancho, Motosman to mají povinně, steaky čekají ;)

Kokta nažhaví čipy a taky dorazí, na dálnici nezabloudí ;)

Přijedou:

Clint

Stanmar

Pawouk

Motosman (později, ale přece)

Kokta

Pancho (později, po přeblejsknutí kontaminované kastle)

Na cely den? Od rana do noci?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0n se Petrrr poslední dobou dost zaneprázdňoval vylepšováním kinder auta, nesnesl pomyšlení, že by k němu mohl někdo na nárazník přivázat špagát a tahat auto po dvorku, případně si s ním hrát na pískovišti ;)

 

Kdepáák, kdo totiž nemá toto, co nyní mám já, jako by nebyl. To totiž přidá takových 20 koní a navíc to čistí prach uvnitř budíků.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále mám HCC - (asistent rozjezdu do kopce) dokódovanej , posilovač volantu překódovanej do režimu sport - to přidá dalších 30koní a povolené skryté menu u rádia swing (umožňuje např. zobrauzení aktuální rychlosti na displeji rádia) - další 10 koní - protože to je tuning jako prase.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl bys Petře začít přemýšlet o jiných brzdách? Jak tak čtu, ladíš výkon směrem nahoru (dost razantním způsobem), ale výkon je také třeba krotit a nevím nevím, jestli tohle tovární brzdový systém zastane jak má.....popřemýšlej o tom  :kol-28:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte: U Spacebacka to šlo a protože ty tyhle Kindercar neznáš tak SB je mladší brácha resp dvojvaječné dvojče Rapida. Jinak tohle je něco jiného, XDS využívá stejných čidel atd. které jsou v rámci ESC (ABS) atd. Jinými slovy vše dělá a umí jednotka ABS, v podstatě i ten asystent rozjezdu do kopce řídí jednotka ABS. bohužel mám asi nejspíš nějaký starší model ŘJ ABS. Musím pomalu přiznávat že už hold nemám auto nejnovější a dostává se pomalu do vaší kategorie starých pleček.  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak... HCC je o jednotce ABS. Já to chtěl taky, ale musel bych měnit jednotku a i čidla ABS za FL ale to se mi za ty prachy nechtělo dělat... zase tolik to nepotřebuju (i když teď mám 7 měsíců fabii služební a ta to má a zvykl jsem si na to rychle)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl bys Petře začít přemýšlet o jiných brzdách? Jak tak čtu, ladíš výkon směrem nahoru (dost razantním způsobem), ale výkon je také třeba krotit a nevím nevím, jestli tohle tovární brzdový systém zastane jak má.....popřemýšlej o tom  :kol-28:

Brzdy? Pche, pořádnej řidič nic takového přece nepotřebuje. :kol-28: 

 

 

přesně tak... HCC je o jednotce ABS. Já to chtěl taky, ale musel bych měnit jednotku a i čidla ABS za FL ale to se mi za ty prachy nechtělo dělat... zase tolik to nepotřebuju (i když teď mám 7 měsíců fabii služební a ta to má a zvykl jsem si na to rychle)...

No ono to údajně nejde ani u každého faceliftu. Kdysi jsem se na to dotazoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hcc by mi tedy melo jit, ale nejsem lama a nepotrebuju to

A kdo je ten xdc? A co umi?

A k cemu je skryte menu v radiu? Davas si tam potaji Country a pro aktivaci musis udelat dvouhmat?

Jinak jak to ctu, tak obecne nejuzitecnejsi je denni svícení, ktere umi jen nekdo a pak 2 mlhovky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem si to nasel na guglu a mozna by to k necemu mohlo byt.

Jinak sluzebacek sel po mesici na opravu. Odhad je 300 - 350tis zustatkova cena (nebouraneho) a cena opravy az 200tis, cili to auto se zaplati hned 2x. Takze je tu jeste sance, ze az to riznou, tak reknou ze to bude drazsi a cago belo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobře, páč ti stejně reznou a když málo brzdíš tak je po čase stejně vyhodíš. U manželky auta jsme je ted vyhodili po 3,5 letech a 30tis. Hold se s tím autem málo jezdí a ta povrchová rez se nestíhá sjíždět. Proto ač nerad s tím jedu do práce já jen kvůli tomu aby to furt nestálo. Hold žena na mateřské, před tím to auto jezdilo furt 14tis/rok, teď tak 3tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...