Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak ja sem si takovej jeden malej sen splnil,kdyz se objevilo prvni rs tak sem ho chtel byl to muj takovej malej sen:)  Ten sem si splnil,s jednickou i dvojkou RS,nerikam ze bych nechtel domu jeste trojku at mam vsechny generace:) ale dvojka dobra a kdyz se povede tech 300 koni budu spokojen,ale  kdyz narazim na peknou trojku a za dobre penize tak proc ne:) ale sen  co se nikdy nesplní je treba ten Koenigseg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, předevčírem jsem viděl Octavii 3 RS-o lifta, což by nebylo až tak nic podivného, jel jsem za ní a všiml jsem si, že zadní lampy nebyly LED trubicové, ale obyčejné žárovkové.

 

Myslel jsem, že RS-a mají LED zadní lampy standartem. Nezdálo se mi, že by to bylo předělávané....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také začínám mít ten dojem :D

 

No teď jsem hovořil s prodejcem Škodovek a o problému se zadníma lampama nic nevědí, měly by být normálně LEDkové. Co se týče 19" kol, tam problém je a nevědí kdy se dodávky obnoví. Čekací doba nyní na RS-a jsou

u typu myslivec až 6 měsíců, u lifta 3-4 měsíce.

 

Ještě mě napadlo, jestli nešlo o auto prodané někde v zahraničí, třeba mají jiné výbavy, ale asi ne....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...