Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo koukal sem na to automatické stahování a vytahování oken, ono mi to jde automaticky i dolů jsem zjistil. Já myslel, že ta tlačítka mají dolu jen jednu polohu a ona je tam ještě druhá, ale musí se poměrně víc zatlačit, takže OK.

 

No nic, to se stává i v lepších rodinách ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint: ty mlhovky a rámeček masky je hroznej, to je fakt, ale jinak tomu ten nárazník sluší a podívej se na Audi A6, to jsou taky manažerský auta a v S-line paketech vypadají moc pěkně!

 

Kokta: to je fakt, ty nějaký fora nezajímají

 

Petr: já taky nevěděl, že mám nastavit dojezdy... teď už mi okna jedou samy až do konce zavření a nemusím držet to posraný tlačítko celou dobu  :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nějakou takovou funkci skrytou nebo poloskrytou beru. I když já když jsem koupil auto, dokud jsem nepřečetl celý návod a vše nevyzkoušel (tedy krom servisních a údržbářských věcí) tak jsem nešel spát. Ale jako nevědět, že větším zmáčknutím tlačítka se okno automaticky otevře nebo zavře, obzvláště když je to na tom tlačítku určitě namalované to mě dostalo a od předsedy klubu bych tento hrubý nedostatek nečekal. Hold přestaneme řešit věci jako kódování, chipování, haldex atd. a vrátíme se k základní problematice a to ovládání základních prvků vozidla. Dnes si rozebereme funkci zapínání směrových světel při změně směru jízdy. Pod volantem je ovládací páčka nalevo, která když se tlakem spustí nahoru při zatáčení vpravo, aktivují se pravá směrová světla vozidla. Při zatáčení vlevo, působíme na páčku směrem dolu a aktivují se levá směrová světla vozidla. Zítra si povíme o pokročilé funkci a tou je výstražné znamení. Dnes by už by toho na vás bylo moc.  :kol-98:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku: jak přední okna dálkou? Mě jsou všechna okna, ne jenom přední....(nebo máš snad vzadu švihadla?)

 

Petrrr: pak ti to ukážu, skutečně ta druhá pozice jde už poněkud fest, ani by člověk neřekl, že tam je ;) Přitom nahoru ta druhá pozice jde lehce. A tys měl na felicii okna v elektrice? Že se tak chechtáš ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajo, já zapomněl, že jsem si taky za zadní okna vlastně připlácel ;) No chtěl jsem tehdy elegána, ale něco soudruzi podělali v ceníku a tak mě vyšlo levněji vzít ambouše a doobjednat si všechny věci extra ;)  (jediné co nemám jsou parkovací senzory a elegantní potahy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: No nenašel jsem jedinej další rozdíl ;) Mám všechno. Myslel jsem na to už při objednávce auta a tak jsem si to tam všechno naházel manuálně ty hňupe :D Vlastně i něco navíc, mám ten senzor stěračů a světel a zatmavovací zrcadlo....a i přes to všechno mě to vyšlo tehdy levněji.

 

Jo pawouku, já tedy okna v elektrice využívám, když je v autě vedro, jezdím s otevřenými (klimu zapínám jen jako krajní řešení), nebo vyvětrám všema oknama a pak za jízdy VŠECHNA okna zavřu a pustím klimu. Prostě používám je a jelikož vzadu nikdo nesedí, kdo by mi je švihadlem otvíral pak?  Aha? ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...