Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Petrrr: ty jako hlavní kinder driver dostaneš na srazu v Krušárně úkol přijet první a zabrat Rapidem celé parkoviště. Mám jisté obavy, že nám nebude stačit :D  Oblékneš si žlutou vestu a na ruku pásku "pořadatel"

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele motosman , že se nestydíš otáčet se přes tramvajový koleje, když se na nich rozjíždí bus !! :kol-29:

No nechapu kdo si na koho stezuje, ja byt tramvaj, tak nadavam na ten bus, co si jezdi po kolejich :D

A ja autoslalom nevidel ;(, ladil jsem muj autonomni server, ktery se i mimo jine stara o multimedia, a kdo by cekal, ze nova verze smazne urcite casti konfigurace. A jelikoz jsem si v tom chtel udelat poradek, tak jsem tam porady tlacil rucne a na autoslalom jsem zapomnel. Ale zase tam mam poradek ;). Operace se zdarila, vse funguje jak ma.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to určitě :) 3.0 TFSI určitě lepší motor a jenom s jedním turbem...    Furt ale nikdo neudělal tak pěkný LED světla jako audina, ty jebky co sou u O3 na to se nedá koukat, i zlatej leon ;)

 

jinak zajímavy hatche:(vím klinte jsou to korejský hundajní sračky)

http://www.topgear.com/uk/car-news/nismo-pulsar-hot-hatch-2014-10-2

http://www.topgear.com/uk/car-news/honda-civic-type-r-revealed-2014-09-29

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jo, podle toho jak řídí Clint, co vím z vlastní zkušenosti, by to opravdu byla provokace, ale zase pod pojmem řídím dobře se dá představit ledascos. Sice jezdíš jako prase, ale žádná dopravní nehoda = z toho plyne, že jsi dobrý řidič, protože jezdit podle předpisů umí každej.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty by jsi pawouku do toho mohl jít. Dostával by si zprávy že všude zdržuješ  :kol-28:  Zase jsem si to prostudoval a nápad to není náhodou zlej. U nás tady jezdí s tím autobusy ČSA, ale furt jsem nevěděl o co go. myslel jsem, že se to týká jen autobusů a že si na ně můžu stěžovat u ČSA mají u té samolepky i číslo vozu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...