Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ještě to nedramatizuj, uvidím, kolik to bude ve finále žrát a pak se uvidí, jak to budu řešit. Pokud to bude neúnosné, tak mi věř, že to jen tak nenechám, já už vyřídil jiné věci, než jen tohle. I kdybych měl jet osobně do MB :)

 

Udělám jim tam takovej průvan, že to ještě nezažili  a budou mi grátis nabízet nové RS-o :) A medem jim pomažu všem hlavy ;)

 

Kolik mě stála kárka? Ceníkovka 550, měl sem ale slevu.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pravda, nicméně za ten motor ručí a měli by měniť o sto šest. A né dělat mrtvého brouka.

Kokta: olej dej Petrovi. Po naliltí mu to Rapidně zvedene cenu auta a určitě přidá pár koníku.

Já zatím od koupě nedoléval. Ťuk ťuk ťuk.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný. Buďme rádi, že to aspoň opravují. Pamatuji chlápka, měl tuším Toyotu Tara a přivezl to do VW. Měl jejich motor a oni na to čuměli jak na zázrak. Nicméně s Dodge Journey bych u VW taky asi neuspěl.

Šlo pouze o servis.

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem mluvil se sousedem, má Fiata PUnto, před třemi roky si ho nechal předělat na LPG, pak se smál a jezdil prej za korunu padesát na kilometr. Sice pomaleji, ale byl happy. Dneska ho vidím v půjčené Feldě a ptám se co se stalo. Prej auto v servisu, motor na výbrusu. Stanovisko servisu: LPG mu zničil motor, oprava do dvaceti tisíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.novinky.cz/ekonomika/352780-o-temer-200-milionu-se-vyherce-prihlasil-az-po-tydnu-musel-zhluboka-dychat.html

 

Hele Petře, ty furt čekáš na tu výhru, tenhle to má doma ;)

 

To kdybys vyhrál, to by sis hned běžel pro novou oktávku co? :D  Abychom se ti už nesmáli a ještě navíc bys nám nejlepším přátelům (to sem já a Kokta) koupil nové RS-o :D  

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pravda, nicméně za ten motor ručí a měli by měniť o sto šest. A né dělat mrtvého brouka.

Kokta: olej dej Petrovi. Po naliltí mu to Rapidně zvedene cenu auta a určitě přidá pár koníku.

Já zatím od koupě nedoléval. Ťuk ťuk ťuk.

No jo Motosman tam nebude lejt nejakej pochybnej olej od Kokty za 200, kdyz muze mit original Skoda za 800 litr. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.novinky.cz/ekonomika/352780-o-temer-200-milionu-se-vyherce-prihlasil-az-po-tydnu-musel-zhluboka-dychat.html

Hele Petře, ty furt čekáš na tu výhru, tenhle to má doma ;)

To kdybys vyhrál, to by sis hned běžel pro novou oktávku co? :D Abychom se ti už nesmáli a ještě navíc bys nám nejlepším přátelům (to sem já a Kokta) koupil nové RS-o :D

Jo uz jsem cetl. Stastny to clovek, i kdyz stesti neni jen o penezich. Vsichni jste kamaradi, koupim Vam vsem Citigo 1,0MPI a Koktovi VW UP :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky když tohle čtu, představuji si, co bych asi tak s těma prachama dělal....co bys tak hned koupil. Jasný, že ideál to nacpat do nemovitostí, ale čím bych si tak udělal jako hned radost. Pominu-li takové myšlenky, jako návštěva bordelu a noc s pěti osmnáctkama, nebo sežrat celé prase,  tak asi nějakou tu kárku....ne nějakou buzna kár, ale asi by mi stačilo pětkové-no šestkové Báwo v plné polní....s našlápnutým motorem.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni kam bych utikal jako prvni bych utikal objednat Bentley Flying Spur, tam jsou jeste poradny motory a zaroven pohodlna auta. BMW pekne, ale ma to kazdej. BMW je pro pubertaky, uz jsem starsi pan co ma rad taky pohodli.

Znamej co ma toho Bava 7, 6,3 V 12 10 let stary ted menil svicky, musis rozebrat pul motoru. Ted s tim byl v Nemecku a 220 jako v kocare, to ze jedes rychleji ti prijde az pri 250. Jel chvili 270. Spotreba z Plzne do Regensburgu 18 l/100..Spotreba mesto 26l/100. Jinak uz to ma adaptivni tempomat a nadaval na to stejne jako Clint. Vsechna sedadla vyhrivana odvetravana a masazni atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...