Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouk je zakon a ten nepodvadi. To ja jsem ze starsi skoly sice jen o malo ale je videt jak tak malo staci. Ja psal tahaky jeste rucne mikropismem s brousenou mikrotuzkou aby byla tuha ostra jak spendlik. Paradoxne jsem pak obcas ten tahak nepotreboval pac uz tim ze jsem si s nim dal tu praci jsem se to naucil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se tam něco solidního najde mezi tím brakem.

 

písmo 6 ve wordu, laserová tiskárna :D)

jaká kravina, to je praxe ta teorie :D :D: D

Woe, kdyby tomu ten chlap alespoň rozuměl, on je to právník a jeho názory jsou občas dost podivné, taktéž výklad učiva. Doufám, že zase na pár minut odejde, jak už to jednou udělal. :D  Jinak je mi to celé k ničemu. Nějaký kraviny typu obežného majetku, procesu výroby atd. Blé. K ničemu. To si přečtu, když mě to bude zajímat. Což nezajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk je zakon a ten nepodvadi. To ja jsem ze starsi skoly sice jen o malo ale je videt jak tak malo staci. Ja psal tahaky jeste rucne mikropismem s brousenou mikrotuzkou aby byla tuha ostra jak spendlik. Paradoxne jsem pak obcas ten tahak nepotreboval pac uz tim ze jsem si s nim dal tu praci jsem se to naucil. :D

Hm, mikrotužku znám. :kol-138:  Teď už to ale nedělám, připadal bych si na starý kolena trapně. :kol-140:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou vsichni Rusaci stejni, bohuzel sem se dostanou jen ti co popisuje Pawouk. Mam znameho co nedavno procestoval Rusko od Sibire po Moskvu a mohl bych vypravet hodiny. D1 je by v Rusku byla luxusni dalnice, normalne i ve vetsim meste neni asfalt samozrejmosti, tepla voda v 1 panelaku ze tri. V univerzitnim meste nakupni stredisko jen na okrasu, jen pro par vyvolenych. Zapadni zbozi x krat drazsi nez jejich. Duchody mizerne - musi spolu v byte zit i tri generace aby to bydleni zaplatili. Statni televize co do nich husti to co se Putinovi hodi. Putin ten co si upravuje zakony jak se mu hodi, priklad viz. volba prezidenta. V cukrarne na Rudem namesti kdyz poznaji podle prizvuku, ze nejsi Rus, ani neodpovi na pozdrav - Ja jsem Rus, kdo je vic. Policie uplatna atd. mohl bych pokracovat. Myslim si ze by si se rychle rad vratil a to i v pripade ze bys tam ty prachy mel. Proc myslis ze ty zazobany Rusove jsou vsude po svete jen ne v Rusku.

Ja jsem Cech, jsem na to porad hrdej, jsem tady doma a nesel bych kvuli prachum ani do Anglie ani kamkoliv jinam. Penize nejsou moji zivotni prioritou. Kecat hubou ze zahranici jak tam je to ci ono lepsi umi kazdej i takove zname mam. Pak zaboly zuby a leti si je opravit z Anglie sem. Otehotni zena, jezdi na kontroly sem pac jejich zdravotnictvi je v tomto ohledu v hajzlu.

Clinte ano byt, opravim te ze 3+1, ale muj. Ono mit barak se zahradou 10 m2 v satelitu zatizenej hypotekou do 60ti let dnes neni problem mit. Zit ovsem v panelaku nalezato neni muj sen. Pravda ani v panelaku nastojato to neni idealni, ale nemusim se klepat ze o to bydleni muzu kdykoliv prijit pri ruznych zivotnich situacich. Pac me nakazil asi Radius tak uz koncim. :D

S zacatkem bych souhlasil, vzdyt cr se snazi vsem vyrovnat dneska uz neni problem narazit na byty ktere maji zavedenou jen elektřinu - nechapu.

Ale ten konec jsem nepochopil pises ze mas byt a ze bys klepal kosu kvuli baraku na hypo. Byt jsi dostal pridelen a je tvuj? Pokud mas podnajem, tak se nebojis, ze te defakto kdykoliv muze majitel vyliznout? Nebo mas hypo na byt? Jaky je pak rozdil oproti tomu baraku? Strach stejnej a nemas tech 10m*2 zahrady!

Nebo rodice darovali byt? Darovat barak by bylo lepsi ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: jen jestli ten konfig takhle funguje taky v autosalónech ;) Jestli ano, jdu tam hned :)

 

Radius: Petrrr patří k té malé skupině šťastlivců, co si nemuseli byt kupovat za své vydělané peníze, protože na to by vydělával určitě až do důchodu ;) Tipuji, že ho zdědil, nebo dostal injekci od rodičů, příp. něco podědil.... ;)

 

Mě, ani bráchovi nedali rodiče ani korunu a tak získat dům či byt se dalo pouze za využití megazlodějské hypotéky a s tím bohužel musíme oba žít....Jinak bych spal pod mostem. Proč dům s desetimetrovou zahradou? Určitě bylo lepší v té době pořídit tento nový dům, než starý byt na Kladně. Tehdy byly ještě byty poměrně drahou záležitostí.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte ty kluku jedna ušatá, přeci jsem ti to už jednou vyprávěl, svůj životní příběh, je vidět jak posloucháš kamaráda, jedním uchem tam jedním uchem ven. Ale když se jedná o teplá železa to nezapomeneš  :kol-28: .

Radiusy: Páč Clint to stejně zase zapomene, napíšu to tobě. Byt jako mladý jinoch jsem s nynější manželkou koupil na úvěr a splatil cca za 7 let. Nepočítám vybavení atd., které jsme postupně už bez půjčky postupně za vydřené prach dokoupili. Tedy v bytě budeme přes 10 let, z toho splacenej byl cca před 4 lety. Tedy žiji ve svém, bez gilotiny na krku, že když přijdu o práci, trvalý úraz a nevím co, že přijdu o střechu nad hlavou. To je ta jistota a zároveň důvod proč nyní třeba nemám O3, ale jen Rapida, bydlení pro mě byla vždy priorita a to sem chtěl mít před založením rodiny vyřešené. Ano, posranej panelákovej byt (i když komplet zrekonstruovanej), ale můj. Z toho lze usuzovat, že ani já jsem od rodičů na nic nedostal, vše jsem si musel též vydřít. Ale vím, že jsou místa kde byt resp. jeho cena už je taková, že se samozřejmě vyplatí zvážit pořídit rovnou barák i když v satelitu, to nebylo mířeno proti tobě Clinte, jen všeobecné konstatování. Nemám jinak nic proti satelitům, v podstatě mě též živí, děláme pro developery zasíťování území, parcelace atd. co se projektů týče, příprava území pro výstavbu. Nebýt lidí, co jsou ochotni dát za 800m2 stavební parcely třeba 1,5 míče, byl bych bez práce, tedy díky Clinte.  :kol-47:

To jen Kokta měl to štěstí, že k 18 tinám dostal RSo O1 funglovku, byt v Hradci a táta mu zařídil práci v Práglu za 50čistého  :kol-98:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: Nojo, na to si už nevzpomínám. Asi jsem si to z hlavy vystřílel ;)

 

No bydlení je základ, to je jasná zpráva. Však i kdyby byl problém, taky máme pojistku. Dům s hypotékou se dá prodat a za získaný peníz by se udělala rekonstrukce statku, co vlastní manželka ;) Takže zadní vrátka také mám a k tomu ještě starou oktávku, co žere oleje víc jak benzínu ;)

 

Kokta je jasnej vyžírka a zbohatlík, to je jasné. Ještě mu teče Sunar po bradě a už si jezdí jako baron ve třetím autě s plnym kufrem žrádla ;)

 

A v 18ti letech jsem neměl ještě ani Babettu, tu jsem dostal až ve dvaceti od babičky k Vánocům. Parchanti po mě pak házeli u silnice šutry a smáli se mi. Simson byl jen pro vyvolené, co měli známosti v Mototechně.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On má statek a nic neřekne, jj taky vychcaný, vzít si dceru velkostatkáře. Kdy začneme chovat ty bejky? Koupíme nějaký to skotský plemeno či co, co nejsou náročný, občqs jim na pole hodíš nějaký seno, malý přístřešek s vodou a nazdar. Pravda pokud bys chtěl množit je lepší už mít zastřešený alespoň malý kravín. Pak že steaky nebudou.

Jinak já už v 18ti jezdil s Opel Ascona 1,6i - 55kw r.v. 87, stál mě tehdá 30tis (pravda, to mi koupili z části (půlku) rodiče, tedy jsem v předchozím příspěvku úplně nemluvil pravdu) a to byl stroj. Jsem byl frajer střední školy. Byla 14ti letá, koupil za 30tis, jezdil s ní 4 roky bez závady a ještě za 6tis prodal. ne jako te´d s novým autem za 350tis a jsem v servisu za 1,5 víc jak doma.  

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řikáš bylo jí 14 let a vojížděl jsi jí 4 roky, čeče, to byla ještě rok nezletilá, a ještě jsi jí za to platil 30 klacků a za šest jí nějakomu prodal....(to už je kuplířství, obchod s bílým masem)! To je vrchol a ty se s tim ještě tady chlubíš :D

 

 

 

K tomu statku, budeme rádi, když v zimě nespadne zase kus střechy, jako předloni :D

 

 A pole jsou už skoro rozprodaný, už tam je jenom veliká zahrada, kam chodím v zimě na lov střílet zajíce ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...