Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Takže i ty :) no nejdřív se začalo s jedním jídlem, poslední dobou se zavedli dva chody v krusarne :D

MNO věr i never, ale dost lidi nevari ani o vikendu. Nevěřím ze v Praze nejsou hospody s parkovištěm

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je to co ani mit nemusim. Logika by byla pouze ze by se to aktivovalo nohou pac kdyz ma clovek ruce plne nemusi to pokladat na zem aby zavrel kufr. To ovsem SA nema a pak to ztraci smysli kdyz stejne musim sahat na nejake tlacitko.

 

Petrrr:tak to má tuším novy Qashqai, jinak to fakt docela postrádá smysl.

Pak leda jak říká Kokta, na hraní:-)

 

Já myslel že to jde přes držení tlačítka kufru z DO. Tak to alespoň popisovali, v Automotorevue když s tím poprvé přišel Superb... A že by se to sralo o tom nevím, jen nesmí přijít nějaké vemeno a vzít za to rukou jako známého žena.... pak to byl ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na DO to samozrejme funguje, da se dokodovat i zavreni na DO. Ano, lepsi by to bylo s cidlem pod nereznikem, abych nemusel vubec hledat klice nebo cudl na kufru, ale i s dalkovym ovladanim se to da vymyslet. Ve vysledku je tam u toho el. otvirani i jiste pohodli, takze to uplne nezatracuju, byt jsem o to nijak nestal dokud jsem to nemel :-)

A jak to bude fungovat ukaze cas. Mno a pokud mi to Kokta nezdevastuje, tak to treba i chvili vydrzi :-D

Editováno: , autor: XJOHNNYX
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže i ty :) no nejdřív se začalo s jedním jídlem, poslední dobou se zavedli dva chody v krusarne :D

 

 

Zrovna jsme s Pančem a Motosem přemejšleli, že zavedeme i svačiny. Pač ono to vydržet 5-6 hodin mezi oběděm a večeří dá pěknou fušku. Tuhle Motosman vokousal hlady Petrrrovi kobereček v kinder káře.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré vědět pro majitele O2 a možná i jiných Škodovek, nějaký GPS je asi k hovnu.

http://www.novinky.cz/krimi/352646-profesionalnim-zlodejum-aut-stacila-na-kradez-minuta-na-rozebrani-pet-hodin.html

Videl jsen to ve zpravach je to maso.

Mam k tomu nekolik pripominek:

1) policajt mi rikal, ze zam. zpatecky je do 3 min dole, cili moc profici nebyli

2) 2 - 8 let? Smesne! Urvat ruce nebo nohy nebo vydloubnout oci.

3) kdyby servisy platili vic, tak tohle jsou nejlepsi mechanici

4) proc je nezamestna skodovka? Mohli by testovat zabezpeceni aut.

5) domnivam se ze min 60-70% Oktavek vypada stejne, jak tedy poznali vybavu za jizdy? Pozna se socka a Laurin.

Clanek je tedy docela dost zavadejici, vcetne reportaze ve zprávách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fotka z pondělí. V utery jsem měl dietu, ve středu husičku a dnes opět kolínko. Hold snídaně je základ.

A blesk jsem koupil kvůli slevě na lyžařskou permici do Špindlu. Jinak to nekupuji.

Editováno: , autor: motosman
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolínko si dám na Krušárně, když jste tady o něm minule tak básnili. To je vlastně jedinej důvod proč tam jedu, jo a ještě potřebuji hlavního kodéra Koktu - ten to má za povinnost dorazit tím pádem. Jinak opravte mě pokud se mýlím, ale je to příští pátek ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...