Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Není nad tu slast se pořádně nažrat vepřového masa a zapít to vychlazenou Plzní ;) Možná přejmenujeme naše vlákno na Clintův gurmánský klub :D Ale my tu o žrádlu a kde je dneska Pančák?  Že ani na pečené koleno neslyší? Určitě se válí v hromadě megahamburgerů u něj v práci a na nás si ani nevzpomene ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku: Nějak nechápu kde je u tebe problém. Jako že je to pro tebe velké k nesnědění? Ty vole, nebuď "žena" chceš trhat partu? Jinak já to minule neviděl, tedy doufám, že to opravdu není velikosti kindrpacičky. Potřebuji se narvat tak, až je mi blbě, ne jen pak při placení z ceny, ale opravdově, plné břicho, kdy člověk už ani nemůže dýchat. To mě připomíná, co za to chtějí? Jinak mám typa pro vás výletysty, pokud někdy pojedete na západ, tak v Chodové Plané krom pivovaru (Chodovar) tam mají pěknou restauraci Ve skále (je opravdu celá vytesaná do skály) a tam dělají nakládaná pečená uzená kolena cca za 250 a lepší jsem nikdy nežral.Příjemné prostředí a jiná žrádla taky.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeně tak, co slabší jedinci nedojí (ovšem zaplatí), o to se rádi postaráme. Pokud budou malá, odvoláme Pancha ven k autu, že mu ho vochcává místní pes a v jeho nepřítomnosti mu s Motosem kus odřízneme ;)

Prijedu leonem  a bude to:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...