Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Radius: ty voe, já z tebe nemůžu, nejdřív přezouvá už v létě, aby nezmeškal a teď nejezdí, aby je nesjel...ty voe, ty se sjedou až na kord tou cestou do Krušárny, to fakt raději nejezdi, má bejt skoro 10 stupňů a večer ještě větší vedra, kolem pěti...

Panove, prezouval jsem mezi poslednima a kdyby byla volba na me, tak prezouvam az v prosinci, kdy hlasi mrazy. V servise na me koukali, ze uz je mam 14 dni mit. Bohuzel, do servisu se musi objednavat 14 dni dopredu a pocasi se neporuci, nacez prezouvam daleko a navazuji se na to dalsi aktivity. Proto neni mozne bez "rozvodu" s pritelkyni prezouvani zrusit.

Za dalsi, muj styl jizdy je takovy, ze mam spotrebu 5.8 na nadrz a to jezdim po praze do prace a z prace, takze jizdni styl je jasny. Jezdim rychle, ale bezpecne, ohleduplne a predvidave. Proto jsem i poznamenal ze jsem zabrzdil vcas a bezpečně. Ten za mnou uz bezpecne NE!!! Kdyby lidi jezdili jako ja, tak by k te situaci vcera nedoslo kdyz lidi jsou kreteni, neumej zipovat (a obecne byt ohleduplny) tak proste prase se tam po 20ti projetejch autech nasere, ten co v pruhu jel zacne prudce brzdit a strudl se natahne, ja jako 50te auto nemam absolutne sanci neco tusit. Jen vidim jak auto predemnou nahle prudce brzdi. Kdyby plynule zpomalil, pustil ho, nebyl by problem. Takto to delam na tom miste ja, protoze vim ze mi tam prase vlitne a ten za mnou se mi podiva do kufru. A ten co tam vletel spokojene odfrci, ze se tam nacpal. Tot vse, mam pocit ze tu sice jsou prazaci ale prahu znaj jen podle koleji a vyhledu z tramvaje. Coz je pripad např. meho kamarada, rodileho prazaka. Ten rekne kudy kam ale jen pomoci hromadne dopravy, pokud clovek rekne autem tak ani netusi, jestli maj obchodaky parkovani. Vi, ze tam jede tram 25 a stavi hned u vchodu.

Radius by se měl napřed naučit správné technice jízdy, nebo odevzdat řidičák. :kol-46: Clint, jakožto instruktor autoškoly a vrchní pirát, by ho jistě za "mírný" poplatek něčemu z řidičského umění přiučil.

Viz příspěvek vyse. A pro Pawouka bych se primlouval za lekci vyjizdeni z garaze v zimnin obdobi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, prezouval jsem mezi poslednima a ..... servise na me koukali, ze uz je mam 14 dni mit.

 

 

CO je to za blbost, copak je přezutí od listopadu povinné?  To jsi jim zase vlítnul na lep a na cenu :D :D

 

Pokud vím, tak jen za nepříznivého počasí máš mít od listopadu zimní gumy, rozhodně to není jasná povinnost. Já nemám přezuto doteď a nic tím neporušuji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože všude média píši že musíš mít od listopadu zimní gumy, takže většina opravdu tak přezouvá :D  chápu kdo jezdí přes ty značky zimní výbava, tak hold není nad čím špekulovat.... ve finále se nic nestane když budeš mít o pár dní dřív zimáky, ale na naše podmínky je potřebuješ fakt pár dní...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klid hoši, když jsem teď Pančovi řekl, že koleno bude echt veliký, chleba měkoučkej a křen jako břitva, slíbil, že dorazí ;)

 

Taky by měl první absenci a to už by porušil svůj pionýrský slib, že nikdy absentovat nebude a Motosman by nad ním zvítězil...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO je to za blbost, copak je přezutí od listopadu povinné?  To jsi jim zase vlítnul na lep a na cenu :D :D

 

Pokud vím, tak jen za nepříznivého počasí máš mít od listopadu zimní gumy, rozhodně to není jasná povinnost. Já nemám přezuto doteď a nic tím neporušuji....

Clinte klídek, vždyť to říkám - nejenomže neumí řídít, ale nezná ani předpisy...

Radiusi - na ledě do kopce neumím jezdit. Až u nás budou povoleny pneu s hřeby, nebude problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto,... já bych tě chtěl hrozně vidět, až ráno vstaneš a bude nasněženo, jak běháš v galoších s heverem a měníš kola na zimní a nestíháš do práce  :kol-47:

 

Nejde o to, že všichni mění jak pomatený, většina přezuje aby měla klid a nemusela to řešit až to přijde, já osobně přezul o víkendu a je mi fakt jedno, jestli budu další měsíc jezdit na zimákách, prostě mám klid a když náhodou vstanu a bude sněžit, mám klídek...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...