Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To je nějak moc, ne? Nebo jsi upravil i svůj styl jízdy?

Styl jízdy ne, je to +/- pořád stejný, na chlup se nikdy netrefíš, to je jasný, ale jezdím teď hodně klidně, ale pořád cca stejně a tohle je prostě nějakej velkej rozdíl  :kol-32:  jestli třeba jak jsou nový ty chladiče a všechny náplně,...nebo fakt nevím,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Styl jízdy ne, je to +/- pořád stejný, na chlup se nikdy netrefíš, to je jasný, ale jezdím teď hodně klidně, ale pořád cca stejně a tohle je prostě nějakej velkej rozdíl  :kol-32:  jestli třeba jak jsou nový ty chladiče a všechny náplně,...nebo fakt nevím,...

A kolik ti to teď žere? Nebereš i jinou naftu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řeknu to takhle, beru naftu pořád stejně u Shell, Benzina nebo Tesco to jsou 3 benzínky co mám po cestě a beru to jak se povede, kde zrovna se pohybuju. Styl jízdy je tak nějak pořád stejnej co jsem vynuloval PC před cca měsícem, tak jsem měl dlouhodobou těch cca 6,5 no a teď co jsem přezul, tak dneska koukám a ukazuje mi to těch 4,8 tak nevím... je to vlastně první jízda od toho servisu a zároveň přezutí, tak nevím čím to bude... Ale je fakt, že na tuhle hodnotu jsem se od chipu nedostal a to je už 4 roky co mám chip (resp.nedostal za předpokladu že jsem to nechtěl cíleně jet na spotřebu, což teď nedělám), jedu úplně normálně plynule a moc nepředjíždím když není potřeba...

 

Každopádně na 130kw PDčko je to až neuvěřitelná spotřeba, by mě zajímalo, kam bych se dostal kdybych jel opravdu "na spotřebu"

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou bych nechtel byt Panchovo ditetem, vzdy bude mit radeji auto nez svoje vlastni dite. To u me nehrozi. Auto je jen auto, je to vec, kus plastu, plechu. Na Crah testech ti takovych aut rozmlati X. Vazim si taky svych veci, auta tez obzvlast, ale kdyz od toho jsem nove auto kupoval protoze je krom jine bezpecnejsi a proto vzdy pokud jede mala jede vzdy v Rapidu, nenecham ji jet treba ve stary sunce jen kvuli tomu, ze treba nadela par drobku. Od toho je pak vysavac a proste se to vysaje. Auto je vec jako kazda jina a ta ma slouzit, proto si ji kupujeme.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já jsem na auto taky háklivej, resp. na odřeniny, škrábance atp. Taky mám rád, když to funguje. Snažím se věci opravovat hned , jak se vyskytnou. Ne jako kolega v práci, že sedneš do auta, nejde stáhnout okno, nejde klimoška, nesvítí blinkr, nejde stírač.....jen proto, že oprava je drahá a že to bez toho taky jezdí.

 

Na druhou stranu souhlasím s Petrrrem, že bezpečnost pro děti je priorita a proto jsem manželce prodal staré auto a koupil novější, s patřičnými airbagy a ochranou, i za cenu, že si oddálím nákup svého vysněného RS-a.

 

Také souhlasím s tím, že drobky mi v autě nevadí. malej klidně může jíst rohlík, nebo sušenku, může i umazat opěradlo přední sedačky botama, nebo šlápnout na práh....prostě to vyluxuju (někdy) a umeju....

Co ale nesmí, je jíst čokoládu, zmrzlinu, řízek nebo grilované kuře....prostě věci, které bych už těžko čistil. Na to jsem háklivej, prostě zmrzlinu ano, ale venku. Zastavím a sněz si ji.... ;) To můj soused, ten na to nekouká vůbec a má v autě chlív. Sedačky tak zmazané, že to nejde už vyčistit a všude chlupy od zasranýho velkýho čokla. To prostě nepochopím.

 

Pancho je extrém, auto je u něj nadevše. Ale zcela jistě proto, že je to jeho největší koníček, záliba a obětuje tomu všechno...takže i jeho vlastně svým způsobem chápu :D Auto je vlastně takové jeho dítko a on pro něj chce jen to nejlepší ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klinte já se opravdu nedivím lidem, že na ty opravy prdí a chovají se k tomu jak chovají.. Někdo se k autu chová celou dobu jak prase, někdo auto servisuje trošku lépe jako my a stejně se to pak podělá... Vidím to sám ze svý zkušenosti.

Když vidím co předvádí koncern s servisními ukony, kde se nemění olej v diferákách, převodovkách a pak to prostě někdy přestane mazat.... dlouhy intervaly sou druhá věc, který sou všude...

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...