Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já nevím, ty Jaguáry jsou až moc takové uhlazené designově... pokud už to má být raketa, tak něco na způsob Lamborghini nebo třeba i ten Lexus LFA už prostě vypadá jako sporťák... Jaguár pěkný, ale až moc "nóbl"

No právě o to jde - britská aristoktratická nenucená sportovní elegance. Nejen Jaguar, ale i třeba Aston Martin. Bych to spíš srovnával s Maserati. Lambo je úplně jiná kategorie - čistokrevný ďábelský, ba až brutální sporťák, který to dává očividně najevo svým zjevem.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mášrecht Spidere...ale jak říkám, pokud bych si mohl vybrat nějakej "supersport" vybíral bych z něčeho odvážnějšího... třeba se mi líbí celá řada od BMW Mkové řady ale pokud by se jednalo o cenovou hladinu co má ten Jaguar, asi to Masserati vypadá mnohem lépe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi obecne lze rict, ze kdyz auto dostanes jako sluzebaka, tak laska zacina predanim klíčů a konci prvnim nastartovanim. Ale kdyz 5 let setris a 4.5 roku konfigurujes kazdy den, tak laska zacina stejne a konci az prodejem vozu a ani to neni kolikrat pravda

 

hele, povim Ti to takhle. Sice je to sluzebak, ale dostava maximalni moznou peci, na oleje chodi max po 15 tisicich, poctive zahrivam a chladim. Nikdy nechodi do kartacove mycky, pouze rucni myti, nebo si ho myju a uklizim sam. Jezdim s tim jako se vsemi ostatnimi auty co mam. Je to mozna sluzebak, ale pro me je to auto, ktery mam rad a nikdy jsem nemel tendence brat to jako kus hadru, co mi nekdo da. Vzdy jsem se s nima tezce loucil a pokazdy se tesil na novy. Mno a zadarmo to taky neni, i kdyz je sluzebni. Ale skrze tohle vse to neznamena, ze to auto nebudu vyuzivat k tomu, k cemu je urceny, to znamena preprava nakladu a cestujicich. Nehledne na to, ze jsem uchylnej na technickej stav vozu, takze pri sebemensim naznaku toho, ze by neco fungovalo spatne, tak to opravim nebo to jde na servis... Takze lasku mezi klicema a startovanim musis hodit na nekeho jineho...

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XJOHNNYX, ale přece jen je v tom rozdíl, to přeci i ty musíš uznat... pokud člověk auto "dostane" nebo si ho musí sám koupit, tak už v tom je prostě rozdíl a když ti ho někdo odře u obchoďáku, sere tě to, ale sám si přiznej, že kdyby se to stalo s vlastním novým vozem, snášel bys to určitě mnohem hůř, umocněno tím, že za 2-3 roky dostaneš jiné, ale co si koupíš, to má většina lidí na mnohem delší dobu, než jen na záruční dobu  :kol-28:

 

Čímž nechce říci to, že se ke služebnímu autu nemůžeš chovat slušně a opečovávat ho, ale prostě ten rozdíl služební a soukromé tam je a vždycky bude (na 99% i pro tebe, pokud se nad jistými situacemi zamyslíš)  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, mozna znas jiny lidi, ale u me to tak neni. Na sluzebaku se resi opravdu cokoliv, uz treba jen to, ze u obchodaku parkuju uplne na konci parkoviste, kde nikdo neparkuje, abych minimalizoval "zraneni" na aute. Navic kdyz uz se to stane, tak treba prave vlastni auto uz mam tak odreny od "parkujicich", ze uz to prakticky neresim. Nicmene nebudu vas o nicem presvedcovat, ale kdo me dobre zna, tak vi   :kol-138:  :kol-125:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak autosedačka pořízena, včera jsem studoval 2h, jak se s tím vůbec zachází a to jsem ji ještě na zkoušku neměl v autě. Pid ní jsem koupil tuto podložku a doporučuji, je bezva http://www.slune-cz.cz/diono-chranic-autosedadla-grip-it-black/

Stejně tak chránič opěradla před. sedadla. http://www.slune-cz.cz/diono-chranic-autosedadla-stuff-n-scuff/

To jen vsuvka pro fotry.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi, te´d tam mají soutěž o tu TV, nevíš na jaký číslo poslat tu sms? Otázka je kolik poboček má expert elektro ne? ve worku rádio nemám a slyšel jsem jen ráno v autě. Na netu nemohu najít.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johny,

ten muj komentar nebyl mirenej proti tobe. Byl psanej obecne, ale tim jak ses ho zhostil osobne neco vypovida. Znas to stare prislovi ;), potrefena husa.

Souhlasim se Stringem, jsou pripady kdy se o sluzebak lidi staraji jako o vlastni, ale nikdy to jako o vlastni nebude. A 99% lidi ma sluzebak na jezdeni bez ohledu na potreby auta. Chci videt za necely 2 roky bazarniky co prodavaji 2 leta auta po prvnim majiteli, koupis a vse se vyklokta. Budou to totiz Skodovky bez starosti ;), a tak se k tomu lidi chovaj. Mlzi se sveto? No a? Neni moje... tamhle neco drnci, smejka apod no a? Skoda usetri a me to 2 roky netrapi. Proto i ten slogan.

Sam sem toho dukazem, kdyz mam sluzebak, chovam se k nemu jako k vlastnimu. Ale kdyz vlitnu do diry, tak si reknu njn... stane se, priste na ni budu myslet a vyhnu se. U svyho se drbu na hlave a nadavam. Jezdim i lehce rozdilny trasy. Bohuzel se hraje na km a spotrebu, tak jezdim na tohle lepsi usek, ale cesta je to nic moc. Svym to radsi objedu a neresim 2km zajizdku. Jen kdyz je to ucpane, tak jedu tou kratsi cestou i svym autem - ale stejne rychle, ne ze bych se tam propletal pomalicku. Naopak sluzebakem jedu tu delsi trasu jen v lete, protoze muzu jet jinde dobrou zkratkou a vim ze nebude ucpana.

Kapitola sama o sobe je ta bouracka, u svyho auta bych mel asi srdecni zastavu, u sluzebaku me to fakt sralo, ale v noci jsem usnul...

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ne o strom, tady u nás byl minulý pátek smr´ták kluk 23 let ve felícii, vsadil se v práci kdo bude dřív druhý den ráno v práci. nedojel a nikdy nedojede. Při předjíždění to nezvládl převrátil se nějak na bok a následně do stromu.

Hold Radiusova Kynematika, nezabrala aniž bych to chtěl zlehčovat.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...