Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Otazka, proc na me obcas usekac blikne a obcas ne? Nejdrive jsem myslel, ze to je kvuli tomu gestu, ktery delam, kdyby nahodou neco prislo. Dlouho to vychazelo, az me to jednou bliklo bez gesta. Tak jsem se stoural schvalne v nose a zas blik. Blika to tedy jen kvuli prekrocene rychlosti? Ale je to prejety jen o malo, tak to neresi nebo to je atrapa nebo jen vyhrozuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blika protoze to prubezne meri, sejme te to na zacatku useku mereni a na konci a pak to vyhodnoti jestli si jel opravdu rychle.

Kokto vid? Taky jsem si vsiml, tady ho nemuzou vynachvalit a na Autoforu na nem div ne nenechali nit suchou. Hlavne se lisi docela i ve spotrebach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pawouk se napil Klintovice a konfiguruje o 106 :D

Mno teď pawouku řekni jednu věc, co tvoje aktuální auto nemá oproti tomuhle novýmu křumplu? (Vlastně si odpovím sám, Start stop a EURO6)

 

Petře asi dostali Vánoce od vw :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jen nějaké nepodstatné detaily, jako třeba Speedlimiter. No a když se podívám na maximální rychlost, nebo zrychlení, je na tom ta Fabia prakticky stejně. Spotřeba tam taky vypadá zajímavě. :kol-31:  Combi jsem tedy ještě neviděl na živo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nic nekupuji. :kol-28:  Ale toto by mi tak nějak nevadilo. Samozřejmě až se s tím někdy svezu. Já ovšem nejsem ochoten vysypat 600 klacků za OIII, pro mě prostě tuto hodnotu nemá a necítím extra přínos (kromě motoru 1.4 TSI 103 kW) oproti současnému autu. Takže jedině nějakou roční za přiměřenou cenu. A dřív, než po faceliftu ani náhodou ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic 380 nebo kolik bych za to nedal ani omylem. Ani po Clintove Methanolovici. Pawouk chce mit EmbrioCar. :D

Ehm, a to má dost slušnou výbavu, v roce 2011 bys za to měl Elegance ale ne tak vybavenou. Nu a já raději koupil roční vehikl za stejnou cenu. Jinak ta konfigurace je jen nástřel, nějak se mi tam vloudil i nějaký ten asistent světel, či čeho a to já tam mít nemusím a nechci. Holt nemám ten Clintův konfigurační trénink. :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...