Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

no záleží jakou sračku... viděl jsem videa z těch nejlevnějších kamer do 1000kč, to je k blití, kam se hrabe za mobilama, ty natáčejí mnohem kvalitněji. Potom jsem viděl video z kamery za 2500,- a to už bylo lepší, obraz byl celkem dobrej, ale SPZ stejně čitelná nebyla ani za dne... No a dál už nevím, ale jako ten DOD je pro mě fakt drahej... 

 

Kokto a ty máš co za kameru? resp když píšeš že to je sračka, tak to tam máš na okrasu, nebo něco na ní alespoň vidět je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to říkal, do mekáče na snídani za 150, při cestě zpět ve freeshopu koupí Tulamore na zahřátí do oběda (přeci to z tesca nebude tahat), no odpo se staví taky v nějakém Dutyfree na jídlo (bageta za 200 s kávou za 90) při cestě opět vyzvedne Tulamore do večera (dělá 12tky) a večeří až doma, to mu žena peče steaky z pravého argentína. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo v noci moc často SPZ fakt není poznat, přes den to je ok. právě proto píšu že v noci jedině ta DOD.

GPS at to klidně má, alespon vidím kolik sem letěl. smazat gps jde vždy i přímo v té DOD.

 

něco takovýho mam. http://www.dobry-obchod.cz/produkt/dvr23-mini-hd-kamera-se-zaznamem-obrazu-a-zvuku-bez-monitoru/

 

u ty dod sou fakt krásně vidět SPZ.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nové protistresové opatření, když jde v zimě do tuhého, fasujeme místo čajů Tulamora ;) Stačí dvojka po snídani a hned je tepleji a veseleji v práci :D  Po obědě se dá další, do druhé nohy a ta trojka, co zbyde se vychrupne před večeří, aby lépe chutnala ;)

 

Tahle kůra má tu výhodu, že je člověk uplně v klidu, celej den nemusí nikam jezdit a jen sedí u internetu. :D Je to holt léčivej pramen, 3x destilovanej....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku no webasto na diesel :D  rolba to dělá tuším do 25000kč.  ono se to přeci od před FL nebude moc lišit, topný těleso bude stejný, jenom je jinej panel v autě.

 

Klinte ta truecam A7 je pěknej krám. plno funkcí to neumí co píšou, snad až vyjde nový FW. Dále obraz v noci fakt na SPZ nic moc, oproti DOT.... a je ještě větší! ale je o 2K levnější, takže to je její hlavní výhoda.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, mozna nad tim moc bazirujes. Jak jsem psal u manzeky auta mam True Cam A3 tedy nizsi radu bez Ta A7 co si libuje Clint a je to cinskej smejd, lehouckej z lacinyho plastu. S Mio se neda srovnavat. Ale ja rikam ze porad lepsi alespon nejaka kamera nez zadna. Navic nejakou super drahou bych se bal nechat v aute a ver ze demontovat to pokazde nebudes. Uz i u te Mio jsem byl zprvu vysranej. Lihacem jsem zacernil znacku a popis Mio co na tom sviti. U te Mio mas soft kde to diky tomu otresovemu snimaci zaznamenava pretizeni na auto ve vsech smerech v grafu spolecne se zaznamem videa. Tedy jedes zatackou a vidis jake pretizeni z jake strany na auto pusobi. Pokud to do tebe nekdo napere zezadu tak i kdyz to nebude videt v obraze tak na grafech ano. Jinak kamery s ruznym prisvitem infra jsou uplne o hovne. To funguje tak do metru od kamery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, jenze s wapkou to neumejes stejne poradne a na wapce na pumpe se placat nechci. Wapku v zime pouzivam pri opravdovem sajrajtu alespin od toho nejvetsiho svinstva. Hold my panelacky a nase aua maji tezkej zivot, jezdim myt k dedovi, ale to tam musim jed, musi byt pocasi a musi byt deda doma a nekdy se to pak sejde ze myt nemohu a jako mensi zlo jsem zvolil nez nemyt vubec tak mycku. Malem jsem nepoznal svoje auto kdyz opet vykoukla barva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zase je to jen auto. Podivej Clint bude mit lak jak fik a k cemu kdyz mu driv odejde motor.

Jinak jsem vec diskutoval s mym servisakem s partner Elit stejny nadsenec jako Clint pro Skodovky. Rikal ze se dnes vsechny auta serou stejne a Skody nejsou vyjimkou. Rozdil je ovsem v dostupnosti dilu a cene dilu a jak tvrdi i Pancho v praci s autem pri oprave, servisu. atd. Junak potvrdil ze i se Skodovkou je to cim dal horsi.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...