Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mě je to celkem jedno. Dostali souhlas úřadů a tím to končí. Na úřadech sedí naši zvolení kandidáti. Kdokoliv se k těm akcím může vyjádřit. Spíš mi vadí, že takové akce nejsou všude omílány, aby se mohl člověk přizpůsobit. Když se v Praze běží maraton, tak jsou všude cedule a pak zavřou půlku Prahy.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Motosi ta tva sbihavost u S, nejak to postelovali? Mi obcas prijde ze ten pohon 4x4 je akorad problematicke, jak jsem cetl i u Supa, furt nejake vibrace, vule v naprave, rozhodi to kdejaky kolo s min. odchylkou atd. I stryc u byvaleho Tuarega furt resil po 15tis nejake vibrace ve volantu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud měníš pravidelně olej v haldexu do 60000km, pak vyměníš v diferáku např do 120 000km tak s tím nic moc není. ovšem sou to další věci které se můžou kurvit no.

 

superb světla! zase zkládačka, trapárna na entou... http://www.superbauto.cz/skoda-blog/skoda-superb-3

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, ale nějak jste to špatně pochopili, nikdo nezastaví půlku města, to ani dost dobře nejde, jde o průjezdní omezení, tudíž se to těsně před příjezdem kolony uzavře a hned po koloně otevírá... A zase to není denně, jestli takhle někde stojím 2x za rok, tak je to moc... Zase z toho nedělejme velkou tragédii, podle mě to naprosto normální a děje se na silnicích denně mnohem více větších problémových věcí, než někde počlat 15 minut... To jen notoričtí nadávači dělají problémy. Já když někam jedu, tak jedu stejnak tak, abych dojel včas a nepřekvapilo mě nic podobného. Nebo když bude někde nehoda a budete stát v koloně, tak doběhnete k místu nehody a začnete tam nadávat poraněnému viníkovy nehody jakej je to kretén, že nemůžete jet a musíte tam stát jak pitomci??? Je to úplně stejné, prostě se to může stát a je třeba s tím před cestou počítat  :kol-28:

 

 

To na tom videu je prostě extrémní howádko, kterému bych já osobně rozbil hubu být tím policajtem... prostě bych řekl jen 3x uklidněte se a vraťte se do vozu a potom prásk obuškem...za urážení veřejného činitele a maření služebního výkonu HOW... :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu si pomoci, mne tyto akce irituji. Nehoda je nehoda, nahodily neumyslny cin. Nejake spanele jizdy schvalne vedene mestem je jen ukazovani se a otrava ostatnich.

Kokto dle vseho by mel mit S3 max xenoni a jinde v clanku o svelech vseobecne uz jsou pry vybojky jako takove za zemitem a blizka budoucnost i soucasnost uz jsou led, laser apod. Tak ze Skoda zase vyfasne co zbylo u VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strigo beru to stejně. Bohužel v Praze i když jede jen nějaká větší kolona, tak se provoz dostává do normálu hodně dlouho. Někdy i hodinu po průjezdu. Nicméně si to řidiči dělají samy.

U supa nenašli větší problém. Asi jsou zase nějaké vadné gumy, nebo je blbě skladují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak ono by tak i mohlo nějak že, protože někdo nic, tak že vlastně asi ne. I tak už potom vůbec, ale zase nějak to víme, že to už nemůže kdo? Nemám zas tak vůbec kolik věcí se stalo až do konce, ale nemělo význam běžet až sem. Takže asi ne, nikdo nemohl nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cetl jsem to Clintovi nekolikrat, ale tohle je proste super :-D tohle je uzasna ukazka toho, jak rict neco o necem a pritom nerict vubec nic :-D

Clint asi dolejval zase olej a rekl si, ze musi zjistit co tomu autu tak chutna a tak si cvaknul taktez :-D

Editováno: , autor: XJOHNNYX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby v tom Clint nebyl sám, jak tady furt vychvaluji Nathálku, dnes mi po 4 letech a 32tis neprošla technickou. Prasklá zadní pružina (v uložení). Kdybych neviděl (jako že mi to ten technik na STK ukázal v tunelu) nevěřil bych. Tak že STK jen prodloužená s tím, že když jim to dovezu ukázat zítra do 14h nebudu platit opakovanou za 350. Tak že už jsem byl u Renaulta ještě bych se vešel do 4 leté prodloužené záruky. manželka mezitím nastudovala podmínky a hle ve vyjímkách - pružiny se na to samozřejmě nevztahují. Cena jedné pružiny origo 3800 (nebo mi nabídli alternativu za 1500 s tím, že by byli schopni to do zítra vyměnit ) a s tím, že prý bude stačit vyměnit jen ta jedna. Tedy jsem při odchodu zamával pa, pa a volal svému dvornímu mechanikovi, který tu pružinu za 1500 umí taky a protože věřím spíše jemu, nechám to u něj opravit. Páč nebudu ještě podporovat ty zmetky co neumí vyrobit pružinu - nejspíš překalená říkali na STK (auto jezdí většinou spíš prázdné). No a te´d ta otázka, měnit spíš obě nebo jen tu jednu. Míra (mechanik) říkal, že se naklání spíše k výměně obou s tím, že rozhodnutí nechá na mě. Co si myslíte vy. Jinak nemusím říkat, že nyní před Vánoci se to moc nehodí - nečekané výdaje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si to myslím, i když s těžkým srdcem, rozklepanou kreditkou a slzou na krajíčku. Pokud to ovšem říká i Pancho (můj bratr z nárazových testů) tak tomu musím věřit, snad se to stihne a povede se mi zachránit alespoň těch 350 za opakovanou technickou.

Motor prošel na emisích ohne problém, sice jsem si musel nacpat vatu do uší, abych neslyšel jak to vytáčí, ale vše na spodní hranici tolerance a zvláštní že to měřili hned po mém příjezdu 25 km cesty tedy s provozní teplotou kapaliny a ještě to auto stálo furt nastartovaný ve vnitř než to vše připravil, tedy sepl i větrák a teplota oleje dle protokolu 82 (80 je min. pro měření) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi, já vím, že ty jsi zvyklý dávat při každém servisu 30, i když né vždy ze svého, ale my se sociálními vozy spodina společnosti denně žebrající na kolonádě aby jsme měli na rohlík to máme složitější víš :-) 

Já musím uživit 2 auta, s tím, že nemám služební (abych si s ním lítal i soukromě zadáčo a ještě z nich cucal benzín do soukromáčku) Tak že on Sup sice jezdí za 10, ale deklarována je 14, to se pak ty 30titisíce na ten servis šetří.  :kol-28:  :kol-28:  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No šetřit na svém autě, to by byl hřích, to jako kdyby Kokta svému psovi místo šunčičky, zbytky od jídla dával. Člen rodiny, je člen rodiny, sice tedy na Vánoce nebude kapr, jen opražená strouhanka, ale dám obě pružiny vyměnit, když jsou ty Vánoce. U Rapida bych ani neuvažoval, ale u druhého auta, nyní s nájezdem 10tis/rok netreba mít vše 120%, stačí 99%.  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ten Jirka, ten je co, už sem ani nechodí a nebaví se s náma, mumlá jen nějaké nesmysly, protože nám auta olej nežerou a jemu ano, jaká to spravedlnost, nemůže to překousnout, je teď nafouklej. Jako, že by měl hodně práce, tomu moc nevěřím, to se ještě v historii nestalo.  :kol-48:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...