Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ja byl na driftech na letisni, tentokrat s Nathalkou. No trochu jsem to jednou nevychytal a vylitl z letisne do pole. No a kdo my pomohl? Nejaka divcina co tam driftovala take, valela docela dobre. To se mi vratila ta pomoc co jsem ja pred vanoci tahal jinou holku jinde. Tedy dobre skutky se vraci, ne ze ne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska dotankoval a spočítal za poslední měsíc spotřebu skutečnou k porovnání s palubním PC... PC jsem vynuloval a po ujetí 2420km jsem natankoval 149,37l = skutečná spotřeba je 6,18l/100km... PC ukazuje 6l/100km, takže něco málo proměřuje, ale ne nějak extra zase   :kol-47:

 

Jo a Maxík mi nic nepřeje...hajzl jeden, asi ho vyměním za FL  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, já se taky v obci držím do 80 tacho.....sichr je sichr :D To jenom Motosman lítá v obci 150 a mimo 200 ;) Jenže on si to může dovolit, papaláši ho z toho vysekaj ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel, že si uděláme pohádkový večer a skoukli jsme tu novou pohádku od Svěráka "Tři bratři"

 

Důrazně vás od podobného činu varuji, větší hovadinu a zmatlaninu jsem dlouho neviděl. Nestojí to ani za stažení, natož za to dávat peníze. Lepší jít sbírat šišky, nebo krmit hladové zajíce do lesa....To už Svěráka

asi čeká brzká hospitalizace v Beřkovicích....že něco podobného natočil :(

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...