Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Lekarnu jsem nedavno resil u Nathalky. Nejlepsi z Auta Kelly za 120 platena na 4 roky. No zajimave ze ji na STK stejne nekontrolovali, ani povinnou vybavu. Nevim, na STK jsem byl poprve v zivote za tech 14 let co ridim. :D

Já to měním jak vyprší ta lhůta na krabici. zase 200kč za 4 roky není taková investice, abych to musel rozebrat, projít a poshánět prošlé věci. Takže kouknu na krabici kdy se balilo a od toho data mám 3, nebo 4 roky pokoj, kupuji tu na 4 roky pokud je možno, tím mám klid.

 

http://autosalon.iprima.cz/clanky/ford-v-mrazaku

Takhle testuje u Forda, jak se testuje u Skody ? :D

prej...Mustangem vykouřená modelka  :kol-47: taky bych nechal modelku vykouřit  :w00t1: 

 

 

Já určitě nedorazím na sraz, od 12. mám auto v servisu...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak OK, uděláme to tedy toho 15. ledna, klasika v 17:00.

 

Místo Krušárna.  Kolínko bude? Hlaste se.... ;)

 

 

Účastníci zájezdu:

 

1/ Clint + kolínko

2/ Pawouk

3/ Ozi + kolínko

4/ Kokta

5/ Motosman + kolínko

6/ Pancho

7/ Petrrr (70%ano)

8/ Sidcz + kolínko

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, to koleno je na objednávku, čili objednáš včas a máš ho, na místě už to možné není, to už žereš jenom hranolky ;)

 

Tak dejte vědět a já je hromadně objednám ;)

 

Kokta: minule jsi měl neomluvenou absenci, tak koukej dorazit, těch 10km tě už nevytrhne ;)

 

Pawouk: snad už nebudou tak velká

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho jestli ty muzes nebo ne nikoho nezajima, ty muzes vzdy jako Motosman. Tady jde o koleno jestli budes chtit.

Kokto: Clint ma pravdu vyjimecne, jako ze ji nema s Ukrainou v tomto s nim musim souhlasit. Byli jsme tri vzhlizejici na R6 na vychod a cekali pri svitu mesice az se dockame odrazu tvych svetel od silnice a nedockali, s nenakodovanymi vozi alou domu. Zklamani roku 2014. Tedy by sis mem reputaci napravit a nedelej se, vsichni vime jak v Plzni studujes, jezdis tam jen jednou mesicne s obalkou. Jinak ja jeste nevim zda-li prijedu, v praci to bude masakr, x akci s terminem odevzdani do konce lonskeho roku, coz se jaksi nestihlo. Vidim to na 60% zatim. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tankuješ už jak můj strejda Klintík :D já sem tankoval v Náchodě za necelých 32kč, jako celkem sranda oproti 39kč před pár měsíci.

Jinak plánované upravy mého auta na tenhle nový rok:

10405409_306314202909892_941148396215230

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...