Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Toz jel jsemvkolem ave benziky a kecal jsem, bylo 27.90! Rikam ze v Praze kradou.

Ozi:

Toz o to, ja bych chtel ;)

1.8 nikdy, 2.0 neni tak bidny, ale zase mimo moji financni ligu, shanim brigadu do nejaky cokoladovny ;)

U me pripada v uvahu 1.2 ci 1.4 TSI s tim ze tu 1.2 jsem jeste nikdy neridil - jen Fabii TSI a 63kw a myslim ze je to preskrceny, ta 77kw verze podle me pojede 2x lip. V Octe v tom vidim 1.6MPI, coz nebylo marny, ale slava to nebyla. Mozna precipovat na 90kw a bylo by to v poho.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl u mě Pancho odpoledne, nabízel mi za 150tis svoje modré RS, ale to mu nemohu udělat, říkal jsem mu, že je to jeho mazlík a že ho prostě prodat nemůže. Myslel to dobře, když viděl mého stříbrného sršně, jak stojí za plotem, z jedné strany vana na olej, z druhé vana na vodu, ukápla mu slza ;), rozbrečel se a rozechvělým hlasem mi udělal tuhle nabídku. Musel jsem ho utěšit pěti klobásama a půl kilem šunky bez chleba.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ve Světě motorů hezké články o AdBlue a motorech euro6, včetně Škodovky. A pak tam hezky popisují co se stane s motorem TSI, když se s ním jezdí kolem komína a eko stylem.

Jenže to je úplná blbost, co tam ten redaktor píše - 1.2 TSI totiž nemá EGR ventil! A ani 1.4 TSI ho nemá.

Ad setrvák u 1.2 TSI - pokud je mi známo, tak je tam jednoduchý, taktéž u 1.4 TSI. Na 100% to ale nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych taky nové nekoupil, kdyby nebyla tehdy na nové sleva 18% ;) A tím se cena prakticky vyrovnala ročním vozům.

 

Příště to udělám jako vy, koupím si auto jen na koukání a nebudu s ním jezdit, aby se neopotřebovalo ;) a tím se vyhnu závadám. Já vůl!  Kupovat auto na ježdění!

 

zalezi no, ja mel rocni se slevou 32% proti nakupni. a proti cenikove o 57% levnejs

Jak už tady píše Ozi, v té době ani náhodou. U mě byla sleva oproti ceníkové o 31%. Momentálně cenovou situaci nesleduji, takže je klidně možné, že už by se to moc nevyplatilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl u mě Pancho odpoledne, nabízel mi za 150tis svoje modré RS, ale to mu nemohu udělat, říkal jsem mu, že je to jeho mazlík a že ho prostě prodat nemůže. Myslel to dobře, když viděl mého stříbrného sršně, jak stojí za plotem, z jedné strany vana na olej, z druhé vana na vodu, ukápla mu slza ;), rozbrečel se a rozechvělým hlasem mi udělal tuhle nabídku. Musel jsem ho utěšit pěti klobásama a půl kilem šunky bez chleba.

Teda   ale to byli klobasy ktere svet nevidel:))

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pawoučku, ať mrzne nebo je vedro jak v Klintově sauně, tak mě to furt ohřejvá katák. opravdu si to musím nechat vypnout, protože mě to rozčiluje. takovou píčovinu nafta neměla, za tohle bych jim utrhl ruce kdo to vymyslel.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska večer, jel jsem na noční, nastartuju a asi to běželo na tři válce chvíli ;)  Skákal jsem na sedadle, jako když jedu v traktoru :D Říkal jsem si, že to bude asi už ten konec toho motoru, ale nic se nerozsvítilo a po chvilce to běželo normálně. No škoda.... :)

 

Tak jsem se rozhodl, že povedu antiškodováckou kampaň velké popularity ;)

 

A mám chuť napsat nějakej dopísek do MB ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pawoučku, ať mrzne nebo je vedro jak v Klintově sauně, tak mě to furt ohřejvá katák. opravdu si to musím nechat vypnout, protože mě to rozčiluje. takovou píčovinu nafta neměla, za tohle bych jim utrhl ruce kdo to vymyslel.

A to jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O3 bych nechtel - max jako sluzebni a urcite ne tedko z relativne zacatku vyroby. Navic treba O3RS ma dneska kdejaka lopata jako sluzebak a neni to vubec nic vyjimecnyho, spis to vypada vpredu jako chudsi O3, ktera nema ani na cele mlhovky... :kol-46:

Prej kamarad :-D
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak Vas tak posloucham, teda ctu tak nakonec ta 1,2 TSI je jeste nakonec vyhra. To me hreje na srdicku. Me nic nerachta, motor bezi sametove at je jak je po nastartovani. Jen teda v lete ma po nastartovani 30s az moc zvysene otacky 1400 , ta jeho diagnostika emisi ci co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej kamarad :-D

to nebylo na tebe a uz jsem to psal jednou. ale jako RSek jezdi najednou strasne moc a takovejch lopat co v tom vidis a jak s tim jedou, to je zlo... :(

 

Jak Vas tak posloucham, teda ctu tak nakonec ta 1,2 TSI je jeste nakonec vyhra. To me hreje na srdicku. Me nic nerachta, motor bezi sametove at je jak je po nastartovani. Jen teda v lete ma po nastartovani 30s az moc zvysene otacky 1400 , ta jeho diagnostika emisi ci co.

jasny, 1.2 TSI po RS nejlepsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace stavu:  Čaj o páté......15. ledna, v 17:00.

 

Místo Krušárna. Kolínko bude? Hlaste se.... ;)

 

 

Účastníci zájezdu:

 

1/ Clint + kolínko

2/ Pawouk

3/ Ozi (99% ano)

4/ Kokta (50% - bojí se Clinta)

5/ Motosman + kolínko

6/ Pancho

7/ Petrrr (70%ano) +10%

8/ Sidcz + kolínko

9/ Stanmar

10/ Tommiik

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...