Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak zas tak strašné to není, v myčce jsem byl 2x a naposled, ale co má člověk dělat, buď bude mít mikroškrábance a nebo mu auto sežere sůl. Ale mikroškrábancům se člověk nevyhne úplně, nějaké jsem tam měl i před tím po ručním mytí, když ti námraza klouže po střeše tak ti taky nějaké mikráče udělá přes zimu, když smetáváš z auta sníh košťátkem taky (né všichni mají svá auta v garáži na peřinách), tedy všeobecný dotaz. mrknu na ty vaše šuplíky a budeme počítat kdo jich má víc.  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: to máš pravdu s těmi mikroškrábanci, i led, nebo jen koště při sundávání namrzlého sněhu nějakej ten škrábaneček udělá.  Tomu se člověk nevyhne.  Soli bych se už tak nebál, auta mají nějakou tu ochranu z fabriky. Není to 100% samosebou, ale lepší jak za starejch časů to je. Já to do myčky nedávám ani v zimě, max do ruční, kde to postříkaj tim sajrajtem a pak opláchnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jeté, tak roční, max do dvou let, ještě v záruce.....Problém je, to už jsem tu říkal stokrát, že mám možnost 15% slevy na nové a roční vůz stojí skoro stejně a když ne, tak s min. rozdílem a v tom případě raději nové. Více jak dvouleté bych se bál koupit. Navíc je tu otázka výbavy a ne vždy se shodne s mými požadavky. Další věc, nechci auto s více jak 20-30tis km. Prošel jsem celej tipcars a prostě když už to auto nějakou výbavu a motor má, stojí skoro stejně jako nové se slevou....

Ale to všechno je stejně jedno, prachy beztak nejsou....

Kde berete ty slevy? Taky to projizdim a presne, kdyzvto auto k necemu vypada, tak stoji o 20tis min a ma najeto 20tis. To znamena, ze se to vubec nevyplati - kdo by se zbavoval rocniho auta? Kdyz ma prachy na stridani aut po roce, tak nebude mit 1.2 ci 1.4 TSi v ambiente.

Jo ták, jenže na OC jsem už od května 2011... Takže žádná novinka. :kol-34:

Ja zapomnel heslo nebo login, tak casto tam chodim.

Radiusy: spatne si to pochopil, mel jsem 2002 a urcite ne Tourku. Jinak mela urcite dvouhmotu a na tom si trvam. Kotex ti sedne tecka.

Clinte: Ten Ram 1500 narozdil od toho posranyho Forda Rangera mel pneumaticky podvozek, zadne listy jako u R. 8st. automat, 3litr 6ti valec od V-Motori. 5,8 Hemi co pise Stringo je sice parada, ale spotrebu si nedovolim ani odhadovat.

Dej VIN, jinak neberu. Je to stejne prodanej plech, tak to muze byt sumak.

Pawouku jsi schopen zjistit z Vinka zda-li ma auto dvouhmotu?

Vin dekoder to dle meho neukaze. Me etka furt nefakci a nemam na ni cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady ho máš TMBBG41U922594964 A TEĎ SE UKAŽ ! Jestli se ukáže že tam není dvouhmota máš u mě 2x kofola. V opačném případě mám já u tebe.

Se nevsazim. Se klidne osobne omluvim, jestli se jeste uvidime. Me to zajima take. Nejdriv nam ale nekdo musi rict, jestli se to da zjistit.

Ozi:

Aaa soused z Boleslavy [emoji24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...