Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo jasne, ale to je trape a pracne. Ty to mazes jak teda. Proc ty muzes a ja ne. Ja chci smazat pouze svuj prispevek nici jinej nikoliv. I na posranym FB kde ti nepatri ani znak co tuknes do klavesnice a presto si tam svoje veci mazat muzu. Dokonce i vypnout zobrszovani prispevku nekoho kdo me sere treba.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kdo máte na Octavii nalepenou SPZ na zadku? Dneska jsem se byl podívat v servisu a zítra budu mít auto hotové, koukal jsem na to místo pro SPZ a je tam prolis celkem hlubokej, na kraje tu oboustranku dám a co uprostřed??? Tam to nepůjde chytit... Kokto ty to máš nalepené jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra   to  je prace pro mne  to bych delal rad:)) 

Ty bláho, to jsou blázni, dobře, na to Enzo a podobná auta bych to chápal. I přesto bych se pak s tím bál jed ven aby nezačlo pršet. Zase nekoupím si Enzo abych se pak na něj chodil koukat jen do garáže jak se leskne. Věci mají člověku sloužit a nic se nemá přehánět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 77 kW bylo myšleno právě pro 1.6 TDI CR, to jsem tam zapomněl napsat. Japonská, no jak která, když se budu držet na úrovni vozidel typu Toyota Auris, tak svého času při shánění informací to zrovna u tohoto modelu nic moc nebylo. O jiných japoncích jsem tehdy ani neuvažoval.

 

Jasne, ja to chapu a rozumim tomu. Proto si myslim, ze je to tak, jak jsem psal, ze lidi u nas maji pod kuzi Skodovku velmi zarytou a nechce se jim delat zmena. Japonci jsou kazdopadne pro me top, zejmena z hlediska premiovejsich znacek, ktere vsak svou cenou leckdy prekvapi a odzbroji Te. Ono treba takovej Tiguan od VW je paskvil, nekrestansky drahej, kde ve srovnani s kdejakym japoncikem dostanes luxusni karu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase se mýlíš, halogeny u některých novějších škodovek svítí na prd (nehledě na to, že na OIII vypadají otřesně). Není nad světla FI. Co se krade mě nezajímá, poněvadž se krade úplně všechno, od toho mám pojištění. Zrovna tebou uváděných 77 kW u TDI je pro mě naprosto nedostačujících. A to nemluvím o debilním zpřevodování. Nějaké fičury mě také moc nezajímají, ovšem je určitá výbava, přes kterou nejede vlak - bez ní bych už žádné auto nikdy nekoupil. Atmosférické motory nízkých kubatur jsou pro mě absolutně nezajímavé, takže tím vypadávají ze hry korejci (prozatím). Spolehlivost? Hm, a co to dnes je? Všechno stejnej shit. Tam už si fakt moc nevybereš. Design tě nazajímá? Mě do jisté míry ano, nevysypu přece statisíce za něco, co se mi nelíbí a pak se na to budu muset několik let dívat.

A zase tvrdim, ze se mylis ty. Jaky konkrétní vuz. Parkrat jsem ridil Octavii s Xenonama, parkrat Peugeota 307 s Xenonama (v noci samozrejme) a nevidim padny duvod je mit. Sviti krapet lepe, ale 5% lepsi viditelnosti pro ridice, znamena 20% horsi viditelnosti pro ostatni ucastniky provozu. Xenony oslnuji, maji divne neprirozene a az řezave svetlo do oci. Ja bych Xeny zakazal; stejne jako ty radoby "xenonove" halogeny. U 03 nemam s halogenama problem, auto sviti dobre. Co mi vadi, tak spolecna zarovka pro potkavacky a dalkove. Je tu vetsi sance, ze furt budes menit zarovky (nvm jak cenove, to jsem nezkoumal, ale selsky mi vychazi, ze dvouvlakno bude drazsi). Ja za 2.5 roku menil obe potkavacky u o2, snad byly levnejsi, nez na kolik by vysly 2 dvouvlaknovy - stejne kvality.

A za mne 1.6 TDi 77kW v 02 je naprosto dostacujicich. Debilni zprevodovani, tim je mysleno co, rekl bych bajna pohadka, kterou tu ostatni prebiraji. Obecne, vsichni naftaci, jsou debilne zprevodovany do mesta a nedej boze do kolon. To mesto je ale dane hlavne nevykonejma benzina, protoze drive bylo 60 v obci (ale to uz ty smradlavy vykriky komunismu hodne zraly) a to si naftak na 4ku chrochta idealne. Na 50tce, je 4ka moc a 3ka malo (reci otacek 4 podtocena a 3 vytocena). Vsak ona ta 1.4 v 03 uz je taky debilne zprevodovana, 02 na tom je lip. Takze nevim kolik pri 50, 90 a 130 toci 1.6 a 2.0 TDi, ale myslim si, ze tu bude podobne, 2.0 na tom muze byt lip v tom smyslu, ze ma 6tku, coz je realne 5.5ka a tim se spektrum otacek a rychlosti soupe niz. Cili na 4ku by ten 2.0 TDi mohl mit idealni otacky. Ale nemam to overene (cili na stejnou rychlost by mel 2.0TDi vyssi otacky, vyjimka by podle me nastala u 5tky a 6tky, mozna az jen u 6tky). Pokud si tim ale myslel neco jineho... Fabie ma taky malej obsah presto HTP neni ve meste spatna volba, 63KW TSi neurazi ani na dalnici, i20 atmosfera 1.25 63kW jede stejne jak to slabe TSi, navic tomu motoru muzes dat couda a bude zrat +-autobus stejne. Teoreticky by mel byt i spolehlivejsi (mene soucastek). 1.6 GDi 99kW nebo 1.6 CVVT 88kW (oboji taham z paty myslim, ze takto to je), nejedou vubec spatne, navic promenlive casovani ventilu a primy vstrik dela hodne - vidim to na te i20tce. Ja bych se toho nebal. Design - Rapid je doslova hnusnej zepredu (napr. ve zpetnym zrcatku kdyz jede za mnou, to je tragedie), ale presto bych si to auto klidne koupil. Pojisteni je kapitola sama pro sebe, pojisteni drive znamenalo pojistka kdyby nahodou, konkretne u xenonu a kolumba (obecne uz u skodovek), uz to ale neni od slova kdyby nahodou, ale kdy uz. Proste cele je to chybne, koupit auto a uz ho mit pojistene. Ja radsi vezmu neco mene zadaneho, ale usetrim si nervy, starosti a cas.

Jo jasne, ale to je trape a pracne. Ty to mazes jak teda. Proc ty muzes a ja ne. Ja chci smazat pouze svuj prispevek nici jinej nikoliv. I na posranym FB kde ti nepatri ani znak co tuknes do klavesnice a presto si tam svoje veci mazat muzu. Dokonce i vypnout zobrszovani prispevku nekoho kdo me sere treba.

Na FB kdyz neco mazes, tak to jen skryvas, mas to napsane v podminkach. FB by ti nikdy nedovolil mazat svoje data, ktera jsi mu dobrovolne predal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zase tvrdim, ze se mylis ty. Jaky konkrétní vuz. Parkrat jsem ridil Octavii s Xenonama, parkrat Peugeota 307 s Xenonama (v noci samozrejme) a nevidim padny duvod je mit. Sviti krapet lepe, ale 5% lepsi viditelnosti pro ridice, znamena 20% horsi viditelnosti pro ostatni ucastniky provozu. Xenony oslnuji, maji divne neprirozene a az řezave svetlo do oci. Ja bych Xeny zakazal; stejne jako ty radoby "xenonove" halogeny. U 03 nemam s halogenama problem, auto sviti dobre. Co mi vadi, tak spolecna zarovka pro potkavacky a dalkove. Je tu vetsi sance, ze furt budes menit zarovky (nvm jak cenove, to jsem nezkoumal, ale selsky mi vychazi, ze dvouvlakno bude drazsi). Ja za 2.5 roku menil obe potkavacky u o2, snad byly levnejsi, nez na kolik by vysly 2 dvouvlaknovy - stejne kvality.

Ty už si vážně děláš humor, ne? kolik toho najezdíš v noci? přijde mi že skoro nic... Mám xeny už na druhém autě a v žádném případě bych neměnil. Halogenový světla jsou dobrý tak do města, nebo pro lidi, co jezdí v noci minimálně... Ale rozhodně rozložení světla a celkově svítivost je na zcela jiné úrovni. Vůbec si nedovedu představit, že bych v noci jezdil tak jak jezdím s halogenama. Ano, špatně seřízený xenon oslňuje, ale nepřijde mi to nic šíleného, halogen dokáže také pěkně oslnit. Navíc třeba já osobně bych si dokázal představit ještě větší svítivost, protože mi sem tam ani ty xenony nestačí 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak teda svítivost u xenu o 5% lepší pro řidiče? Hmmmmm Lajckým okem mým bych řekl 25% určo.

Ve služebních O3 jsou všude halogeny a celkem bída bych řekl. V mé O3 xeny a to je panečku rozdíl + bonus natáčení xenu do zatáček.

Editováno: , autor: Korni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radius: Na dálnice se vyser, dnes jsem v práci nathálkou, ta nemá známku a po dálnici s ní jezdím stejně, pravda asi jen 6 km, ale nikdy mě nechytli. 

Řeknu ti třeba, že Rapid zrovna svítí úplně nahovno se standasrtníma žárovkama, proto tam mám Osram NBU a s nima už to jde. Rapid má jednu žárovku H7 pro potkávací a druhou H15 společnou pro denní a dálkové, nevím jak to má O3, ale ta to bud emít obdobně. nebude mít společnou pro potkávací a dálkové (H4). No jinak prý jsou dobré H7 (snad ještě lepší než NBU) ted nově Philips Whitevision ty svítí úplně bíle, tak je zkusím příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...