Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Skončili jsme po 22:00 hodině, Krušárna dobrá :)

 

Děkuji všem za účast a doufám, že jste všichni dorazli domů v pořádku a přestáli Novostrašeckou ledovku s 2cm sněhu :)

 

Bylo to super, dobře jsme pokecali ....fotky snad dám zítra ;)

 

 

 

Pro Radiuse: jsem tajnej ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto, jak ses ptal jak mě to topí - takže po výjezdu z Krušovic to začalo vlažit na tom semaforu v Řevničově (tzn. po necelých 2 km), teplý vzduch z topení začal jít někde v tom lese mezi Řevničovem a nájezdem na R6 (asi po ujetí 5-6 km), a při nájezdu na R6 už to bylo horké, přičemž voda měla 90°C a olej asi 60°C (cca 10 km).

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treo, byl to prujezd na spotrebu, dal jsem si 160 dle tacho na tempomat ;)

 

kokto, jeste aby jste nam neujeli, kdyz jsme jeli chvilku po vas a zustali jsme zaseknuti na svetlech v revnicove :kol-46:  a abych nahnal ten cas co jsem stal bych musel jet pres 200 celou dobu a to v tomhle pocasi potme bych musel bejt magor

 

Pawouku, ti to topi nejak pozde ne? me sel teplej vzduch jeste pred revnicovem a to jsem to nemel predem nahozene :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlažit to začalo minutu po nastartování, teplý vzduch šel při výjezdu z parkoviště, horkej vzduch jsem ztlumoval na kopci nad Krušárnou a v Řevničově jsem musel otvírat okna, pač vedro už bylo nesnesitelné ;)

 

 

Jinak ten táhlej kopec z Krušárny na Řevničov, to je pro studenej motor vyloženě luxus :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak možná že nakonec jsem dojel já jako poslední cca 1h20 po vyjetí. Hold my (já) ze západu to máme delší. Jinak taky díky za pokec a posezení, bylo to super a když to půjde určitě rád přijedu někdy zas. Auta máte pěkná, i když už jsou trochu starší  :kol-48:  a i když jsem je moc v té tmě neviděl. No a teplo jsem měl už na parkovisku. No a po příjezdu dom u nás na západě -9, dnes ráno -11.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My měli ráno -7, auto chytlo hned na 4 válce, takže ok :). Akorát jsem ráno v šest postříkal okna tím rozmrazovačem, což na chvíli pomohlo, pak mi za pár minut okna znovu zamrzla. Takže na křižovatce jsem musel otvírat dveře, abych viděl, jestli něco jede...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě, už jsem teplou vodu několikrát aplikoval. Vždy to v případě, že auto bylo pokryté souvislou vrstvou ledu, ani škrabka se nechytala. Obě auta zamrzlé jak pokryté sklem. Tak jsem vzal teplou vodu, houbu a potíral led na oknech tou teplou vodou a za chvíli bylo po problému ;)

Něco jiného je samosebou vzít kýbl horké vody a chrstnout to na sklo, to by byla konečná.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebylo clinte fakt lepší vzít plachtu a večer ji tam dát práce na minutu a ráno zase sundávat minutu a hned jed? :D

No nevím jak parkuje Clint, ale před panelákem jen tak položená nevydrží, ani když ji člověk zavře do dveří nepřežije bez újmy nenechavců déle jak 14dní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...