Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Opravit to jde, ted mi to borec odhadl na 150 oprava jenže bez laku. Takže pak to je otázkou presne výbavy a porovnání. Nejlépe opravit chvilku jezdit a za nulu prodat...

tohle nebude ani omylem za 150... Mozna jen v dilech za 150 a pri velkem stesti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta by Vam to vysvetlil, staci praskly ramecek od SPZ popr.praskly zadni spoiler od narazu a auto je na odpis, uz nevis jak je to hnute, predni naprava, palubovka, sedacky a urcite budou hnuta i tyc rizeni a uz se nebavime o elektroinstalaci, totalne v prdeli. Podobne hovoril o Panchovo a Stringovo vozu a hle dale jetdi ohne problem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hahaha, když sem měl hnutou kastli tak je píčovina si auto nechávat. 

ano elektro instalace je svině, to bys měl jako "technik" vědět. a mám z ní respekt.  zrovna u rodiču v baráku před 14 dní dnima hořelo, krásně vysmrádlej domek...

IMG_20150126_232214.jpg

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tady jsem si trochu stříknul do trenek, když jel do protisměru přímo na mě, i když na videu to tak dramaticky nevypadá. Jinak jsem si včera též v provozu poprvé odzkoušel nouzové brždění s auto blinkry a blikacími brzdovkami, když mi jeden nedal na křižovatce přednost shodou okolností kousek od místa na videu, při zpáteční cesě.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...