Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vyjímečně, normálně je žereš každé ráno jako doplněk stravy, součást vytamínů. Co ty už si sežral ATB já snad nesežral za celý život a to jako že když jsem byl maličkej je do mě prali díky chronickým čepům na mandlích. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak souhlas, koukejte chcípáci přijed. Kurva když můžu přijed já až ze západu a někdy i Kokta až z východu, nevím proč by jste nemohli přijed vy ostatní co to máte za humny. Akorád mě sere že při cestě nemám Vervu nikde a po 4 nádržích vervy se mi tam jakýkoliv jiný sociální benzín tankovat nechce. Musím ty dojezdy nějak propočítat. Hold palivovej management dá někdy zabrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím tak to poznaj z toho podkladu pod známkou a ten vozit nemusíš a na ústřižku kód není.

Ozi: plaketu koupíš i v Radimova na Břevnově v Renaultu.

diky za tip, to bych mohl dat teoreticky i cestou domu dneska, jen se musim podivat jak tam jsou...

 

Jinak souhlas, koukejte chcípáci přijed. Kurva když můžu přijed já až ze západu a někdy i Kokta až z východu, nevím proč by jste nemohli přijed vy ostatní co to máte za humny. Akorád mě sere že při cestě nemám Vervu nikde a po 4 nádržích vervy se mi tam jakýkoliv jiný sociální benzín tankovat nechce. Musím ty dojezdy nějak propočítat. Hold palivovej management dá někdy zabrat.

palivovej management je pro decka, kdyz natahnes cestu do straseci, tak neni problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ja nejsem seda eminence, ale proste se nejak nedari. Od vcera jsem zase na sluzebce, ale mel bych se zitra odpoledne vracet z Madarska a pokud to budu stihat, zastavim se na caji sluzebakem ( OIII 1,4TSi )

 

Jinak jezdi opravdu pekne, nevim kolik to ma kW, ale je to svizne jako prase a jizda po dalnici 500km na TMP 140km/hod tak jsem mel prumer 6,0 l/100 což u benálu mi prijde celkem slusna spotreba. Jel jsem sam se zatezkanym kufrem s meridly.

 

Takze zitra uvidim.

 

PS: lusteni omluvte, pisu z mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ziju, ziju, ctu, pisu si poznamky, protoze nemam cas reagovat.

Ozi,

Dekl muze byt, ale to abych jel Felicii, Hyundai ma kufr malej. A po nedelni ceste ze severu se obavam, ze felda uz takovou dalku v kuse neda. Dekl si tedy vezmu s sebou do prace (zustane v kufru), jestli ho nekdo corkne, tak za to nemuzu. Dnes po me zase cuceli, asi mi chfej auto corknout. Strasny lidi okolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má to při cestě do práce

jenze to by do ni musel taky nekdy jet  :kol-46:

 

Ziju, ziju, ctu, pisu si poznamky, protoze nemam cas reagovat.

Ozi,

Dekl muze byt, ale to abych jel Felicii, Hyundai ma kufr malej. A po nedelni ceste ze severu se obavam, ze felda uz takovou dalku v kuse neda. Dekl si tedy vezmu s sebou do prace (zustane v kufru), jestli ho nekdo corkne, tak za to nemuzu. Dnes po me zase cuceli, asi mi chfej auto corknout. Strasny lidi okolo.

a nejzdis pres Karlin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ja nejsem seda eminence, ale proste se nejak nedari. Od vcera jsem zase na sluzebce, ale mel bych se zitra odpoledne vracet z Madarska a pokud to budu stihat, zastavim se na caji sluzebakem ( OIII 1,4TSi )

 

Jinak jezdi opravdu pekne, nevim kolik to ma kW, ale je to svizne jako prase a jizda po dalnici 500km na TMP 140km/hod tak jsem mel prumer 6,0 l/100 což u benálu mi prijde celkem slusna spotreba. Jel jsem sam se zatezkanym kufrem s meridly.

 

Má to 103 kW a 250 Nm.   :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My tu máme jen "obecní" čerpačku, na dveřích je reklama Supermogulu.  Zastavíš u stojanu a paní musí hejbat pákou, aby to teklo. Na výběr je buď "benzín", nebo "nafta". Třetí stojan je Speciál MIX, ale ten už dlouho nefunguje....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to už je pro mě drobet z ruky a navíc to tam určitě bude drahé jako prase. Jinak s 1,4 jsem další zájemce Stringo, tak že koukej dovalit. Jinak mi jí dáš a odjedeš s Rapidem, vedení u vás ve firmě stejně poznají hovno.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...