Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dneska jsem najel asi 90km po okreskách s výsledkem 5,8/100, nijak jsem se neloudal.


 


Ale stejně mám z toho dieslu takovej rozporuplnej pocit. Ta jízda nevyvolá žádné emoce, prostě člověk jede za solidní peníze z bodu A do bodu B, čili na dojíždění do práce asi super, ale pro zábavu to prostě není.


 


post-32269-0-29722200-1423934355_thumb.j post-32269-0-47106400-1423934365_thumb.j post-32269-0-70223300-1423934376_thumb.j


Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ja mam sice kone, ale pony. Clinte, si furt stezujes, jestli to nechces, ja to od tebe za 100 koupim. Nebo za stejnou cenu Oziho Supa. :D Ty sice budes orat, ale jeste ve 300tis kdy TSI budou ozdobou vrakovist, pac budou jako nove se 150tis, ovsem s motorem kaput. Ozi posli mi do SZ cislo uctu, poslu ti nejakou kacku jako sponzorsky dar na kabel. Vcera jsem nemel hotovost. My s Kindercar jsme sice socialni trida, ale nejsme lakomci a darmozrouti. Dik

Tu autoskolu mam taky nakodovanou na Radiu, takova blbost kdyz vzadu vezes tchyni aby pri 180 ti videla kolik jedes. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info. Doteď jsem žil v přesvědčení, že režim autoškola vám napovídá co a jak v autě.

Dobrý den, děkujeme za vaši volbu koupit si vůz Škoda Rapid. Nyní se usaďte a připoutejte. Zkontrolujte nastavení sedačky, zrcátek a zapněte zapalování..........

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadna Skoda neni pro zabavu. Alespon ze soucasne nabidky.

ale dá se tím užít zábava  s vrcholnými motorizacemi určitě, to bys pak mohl říct že i hatche od konkurence nejsou pro zábavu atd ;)

 

a minimálně v servise si užiješ zábavu s každou škodovkou :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...