Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motos naznacuje, ze stejne jako jsou povedene motory TSI, tak je povedena i kastle Skodovek, staci malej curek cpacku a sleze barva, trosku vetsi a uz je vypalena dira. Konkurence si na sebe necha doslova chcat, protoze ji to neublizi. Proste SKODA nekoupit. A taky bych to dal herozvadel.

Hele Clinte:

Ty si to RSo preci jen muzes koupit

http://m.autorevue.cz/dacia-sandero-rs-opravdu-bude-prototyp-se-uz-testuje

A k emocim, naprosto te chapu, ty emoce u benzinu, jestli to bude pod 10l, mozna by se dalo i pod 8.... to u nafty neni ;), tam pod 10l jsi snad furt

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, tak teď jsi ze mě udělal úplného nešiku, přece si nenalepim znak vzhůru nohama, ikdyž to asi nikdo nemá, takže bych dost vyčníval z davu :_icon_smich2:

 

Já jen chtěl vidět někoho kdo to má, jak to vypadá na autě ten chromovej znak na chromovém rámečku... Ale stejně tu folii dávat nebudu, tak je to jedno, jen přemýšlím, jestli nestříknout tu horní část rámečku do barvy auta... jako to má Denis, že by to vypadalo že to jen jako OIII na kapotě, ale zase nevím co s tím zbytkem, chromové 3 strany by nevypadaly asi dobře, takže pak asi zbytek ta folie... ne asi na to kašlu, nebudu už vymýšlet... dám to na auto a bude klid :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OZI tobě to ladí se střechou... mě to nakonec přešlo, už to mám nalepené na chromu jako Stanmar a Kokta... Nakonec jsem se toho vzdal, protože ta Vínová je hodně tmavá a prostě to nějak k tomu nešlo...

 

Stane ty máš origo spoiler? Jsem si nikdy nevšiml, že to je takhle vykousnuté kolem brzdového světla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to pěkně, moje křídlo se mi okoukalo, ale bez ničeho je to takové nedokončené auto... navíc nemám hagusy, tak to vypadá blbě bez ničeho... No místo tam je, otázka je jak se vyndavá to světlo, jestli nahoru, tak je to v háji. no risknu to a uvidíme. To je lepené tou černou sračkou na okna? Jestli jo, tak to půjde dolu i s lakem jako u mého křídla, šlo to z víka kufru komplet až na plech... Přemýšlel jsem jestli by to nešlo přilepit 3M páskou... že by to šlo případně sundat, ale zase by to možná odstávalo, to lepidlo je přecejen min.spoj...  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nevim jak to je prilepene, pouziva se na to nejake lepidlo, ktere se primo prodava jako dil ve skodovce primo. Ale ja abych pravdu rekl tak jsem ho ani nevidel, protoze mi to delal primo manik v servisu... ;)

 

jinak tou 3M paskou bych se bal ze to neudrzi pri myti nebo pri nejae vyssi rychlosti aby ti to neuletlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s tím brzdovým světlem nevím, ale ani to neřeším. Vzhledem k tomu, že mi to dělali v autorizáku bude to případně jejich boj ( navíc je to originál příslušenství)  - pokud to nalepili blbě jejich chyba, já mám papír od montáže schovanej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to nejake spesl lepidlo pruzne. Jde o to ze k sobe lepis dva materialy odlisnych vlastnosti. Roztaznost za tepla (jina u plastu, jina u kovu) atd. Tedy nejde to prilepit kdecim..Jak pise Ozi, i u Rapida se lepi ta lizatka na kufr apod. musi se to na nejakou dobu zafixovat apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...