Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Problém spíš vidím v tom, že o tom zloděj neví a tak ho to nemůže odradit od provedení loupeže. No a pak otázka, zda chci to auto třeba už nebourané zpátky. Jestli není lepší, když už je zmizelé

Když to mas označené tak je to stejný jako jiný alarm, ale na rozdíl od zámku zpátečky to aspoň trochu přitahuje pozornost...

Ozi, musíme prodloužit ten interval ostřiku světel ;) Sem po tejdnu dolejval ostřiky a ani sem nejezdil :D

Není problém

Petrrr,

Docela i souhlasim, ale jeste bych doplnil, ti co bydli mimo Prahu, projektuji, maji dite, zaplacene bydleni a noveho Rapida... sen kazdeho Prazaka. Kolik stojej sluzby? 100kc na hodku elektrikar, v Praze 600 nejlevnejsi + doprava (obvykle jednou tolik, co mu vysolis za praci)

Clinte,

Teorie dobra, ale zapominas, ze 90% Octavii zabezpeceni ma, takze uz moc neni co vybirat... navic staci trocha dusiku a maly kladivko... cca 10 sekund?

Uz jsi nekdy videl krast auto? Hodne kradezi je ve dne, neni to tak podezrele. Ale souhlasim, minimalne pro ten pocit.

Dusík je nesmysl, nejvíc aut ukradnou na odtahovkach co říkal ten policajt, je to nejsnazší a nejméně napadne...

Tomikovi sem to vypnul uolnr

Je to stejne jako u O2 nebo se to nějak vic hledá? Dik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SIII "Tím se plynule dostáváme k „simply clever“ řešením, kterých vůz nabízí celkem 29, z toho 23 je zcela nových. Za zmínku stojí například dvojice deštníků v předních dveřích (u řidiče černý deštník, u spolujezdce bílý slunečník), uchycení dvojice tabletů v zadní loketní opěrce, konektor USB a zásuvka na 230 V pro cestující vzadu. Dále odkládací přihrádka na tablet mezi předními sedadly, speciální držáky na PET láhve o objemu 0,5 litru, díky kterým si otevřete nápoj jednou rukou, možnost překlopit opěradlo spolujezdce vpředu nebo ochrana před načerpáním špatného paliva. Nechybí ani obligátní zelená škrabka na led ve víčku palivové nádrže."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeje, Octavie trochu jinak dorazila :) btw. Petrrr, korejci a neumi auta? :D zasmal jsem se

ta 1.6TDi bude urcite trhak, stejne jako 1.4TSi :) do takoveho auta to bude jiste pecka

 

"Naši inženýři dali vozu Superb do vínku nejmodernější bezpečnostní systémy – Lane Assist udržuje vůz v jízdním pruhu na dálnicích" - jsem zvedavej, jestli to bude stejnej shit jako v Octavii a nebo to konecne bude aktivni prvek

Editováno: , autor: Paradox.f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty kraso, tak trochu jsem si to myslel, tak to uprimnou soustrast... :(

 

po dnesku jsem rozhodnuty, ze bude muset bejt antik... aspon ze v nemecku neni omezena a tech 210 je tu legalnich... :)

 

nu nic jdu se natahnout jsem unaven a zejtra mam super schuzku s rumunama 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole a bezpečnost práce ti pancho nic neříká? Pak nemají lítat laky z aut. A proč máš ten hadr na podlahu na klávesnici? Si jí poblil nebo co? Když chlastáš celej večer, jak pak pojedeš ráno domů, aby si taky nedonotoval  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...