Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No jo no. Chci udělat ten odlučovač a spojku. U spojky jsme se shodli a odlučovač dostali za domácí úkol nastudovat. Furt mi cpali nějaký EGR. Další úkol mají nastudovat postup výměny oleje v převodovce a zadním diferáku. Nejvíc koukali, když jsem jim přinesl seznam dílů. Etku má prý jen skladník a pravidelně jí aktualizují. Prý každých půl roku.[emoji23] [emoji23] [emoji23] jsem myslel, že upadnu.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi a proč nezajedeš k té rolbě? dyt je v Praze a tyhle běžný věci umí měnit... na srazu o Vánocích byl, seděl vedle mě.

 

schválně jakej máš šroub ve vaně, já měl ovšem ten špatnej. :D

https://www.dropbox.com/s/tpqfqrbeg1486f8/%C5%A1rouby.png?dl=0

 

tady máš od suriho návod na haldex,diferák. převodovka je jasná.

https://www.dropbox.com/s/x687qjd7d8dez57/%C5%BElt%C3%BD%208%20inbus%20vypu%C5%A1%C5%A5%C3%A1k%20haldex.docx?dl=0

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no. Chci udělat ten odlučovač a spojku. U spojky jsme se shodli a odlučovač dostali za domácí úkol nastudovat. Furt mi cpali nějaký EGR. Další úkol mají nastudovat postup výměny oleje v převodovce a zadním diferáku. Nejvíc koukali, když jsem jim přinesl seznam dílů. Etku má prý jen skladník a pravidelně jí aktualizují. Prý každých půl roku.[emoji23] [emoji23] [emoji23] jsem myslel, že upadnu.

Přerostlej a Švorcovej? Já bych si ten EGR od nich nechal ukázat, by mě zajímalo, kde by ho tam hledali. :kol-28:  A co ten Clintem vychvalovaný Rakovník?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela je zábavné číst všude ty komentáře...

 

Já bych se i šel podívat, akorát bych musel někam k dálnici kolem Plzně, spíše bych to bral jako možnost vidět cizí techniku a zpestření dne pro dcerky. Jinak mě osobně průjezd nevadí, stejně tak by mi nevadil ani průjezd Ruské armády. Pokud se tu nebudou nějak zdržovat (usazovat na základnách) nebo dělat bordel. Naše zemička je absolutně nebojeschopná, takže tak jako tak jsme v případě války závislí na okolních státech a armádách spojenců NATO, takže myslím že tu panuje zbytečná hysterie.

 

Uvidíme, podle počasí a naplánování vhodného místa a hlavně podle informací o pohybu kolony, nebudu někde čekat celý den s dětmi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je to jen mediální šum, přesuny vojenské techniky států NATO se tady dějí několikrát do roka a nikdo ani nekvákne. Taktéž různá cvičení. Tady se jen předvádí akceschopnost NATO, prostě se jen "ukazují svaly". Ovšem bolševická lůza na to naskočila a řve jak protržená - je tu demokracie, tak nechť řvou, alespoň si každý o nich může udělat úsudek. Za jejich režimu bys za podobné protesty byl v kriminálu. S tím se těžko něco dá dělat (tedy kromě vystřílení těchto idiotů). A nikdo jiný, než USA Evropu nechrání. Bohužel, evropané (a to jak politici, tak obyvatelstvo) totálně rezignovali na svoji obranu a teď nám nezbývá, než se spoléhat na zámoří. Politická reprezentace raději nacpe půjčené peníze (všude to jede na dluh) kdejaké chátře, jen aby byli zase zvoleni, přičemž armádní rozpočty se všude v Evropě seškrtávají.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno tady někdo vyzdvihoval motory od Mazdy. Ta jejich moderní řada Skyactiv D začíná mít dost problémů. Ve speciálu SM Diesel je pěknej článeček, jak jim odchází vačkové hřídele. A jak fakují majitele. Jo, já to říkám pořád, každá nová technologie musí být po zásluze časem potrestána. No aby nebyl kvalitou proslavený a na tomto foru některými fanatiky do nebes vynášený koncern VW škodný, tak je tam také něco i o nich, nádrže CNG v Passatu a Touranu jsou po několika málo letech zkorodovaná a dokonce byla v roce 2012 vyhlášena svolávací akce na jejich výměnu po incidentu při jednom tankování, kdy se tato nádrž rozletěla a těžce zranila řidiče. O německých prémiovkách s motory V8 TDI ani nemluvě. To je samá katastrofa.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaorálek "prozřel". A toto střevo je ministrem zahraničí... :kol-44:

Hlavne se neptej Clinta co si mysli, jak se toho skrcka pred rokem ale i nyni urcite zastava. Jak mu zobal z ruky jak tam ti zeleni muzicci nejsou. A jeho Perseus - tedy polobuh Putinek mu pritom uz atomovkama miril na barak. Sam to priznal, tedy za to nemohou americane jako za vsechno, dokument nebyl sestrihanej a natocenej v USA s dvojnikem apod. Jak by nam tu Clint tvrdil. Mam ho rad kluka jednoho "staryho" ma sice dnes 57 let, ale necha se oblbnout jako 20ti lety floutek propagandou made in SSSR. [emoji1]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...