Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já snad nakonec Vás Pražáky ještě budu litovat a na čaj vám dovezl oblečení co už nepotřebuji a nějaké dlouho trvanlivé potraviny, jako rýži, těstoviny, čínské polévky apod.  :kol-28: Tak já kdysi, když jsem zde začínal jsem taky začínal před 13 lety na 7 tisících a držel jsem hubu a krok a byl jsem rád, že se tady se mnou někdo zabýval a dost mě naučil. Tedy jsem byl spíš na obtíž a hned po škole nemohl a nečekal nic jiného. Zase tenkrát jsme nebo ještě před 7mi lety jsme prožrali ve dvou měsíčně 2600, dnes za to samé dáme 5tis, pokud odečtu věci a jídlo pro malou a to je taky rozdíl. Rádius dal důkaz místo slibů, kde že se mají lidi nejlépe a naopak nejhůře, což potvrzuje má slova a když to bylo v TV, tak to musí být pravda  :kol-98:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli te v praci neco naucili, tak to je jedine dobre. Ja se spis vse musel ucit sam a kdyz o tom tak premyslim, tak jsem byl 2x na "skoleni", prvni bylo o cerpani dotaci z Eu, coz mi jako it cloveku absolutne nic nereklo, ale byl jsem vybran na meste jako nejpovolanejsi clovek, aneb o nas bez nas, nikdo jiny tam nechtel, tak nekoho napsat museli a uklizecka by vlakem netrefila do te diry. A stat ma radost, ze se odskrtla carka. Druhy bylo skoleni o Microsoftu, kde vlastne jen rikali, co ze je noveho na luxusnim Windows 2008 serveru a ze hned mame z fleku slevu 1% z ceny. Obe skoleni samozrejme zdarma. Takze o nicom. Cili knizky, internet, samostudium, virtualky aa pokus omyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo za vše co umím, ale v podstatě i za vše co mám, nikdy jsem jinde nepracoval od školy a po vojně, vděčím této firmě a lidem co v ní pracují nebo pracovali, prožili jsme tady doby zlé i zlaté. Teď když se to zase pomalu překlápí do té doby zlaté bude firma za rok končit, prostě firma pomalu odchází do důchodu a já jsem tu nejmladsí, který místo do důchodu bude muset o dům dál. Těžko budu dnes hledat zaměstnavatele obdobného, který není vychcánek, nevyjeb.vá s lidmi, lidské práce a lidí si váží a sám je součástí kolektivu a prac. teamu. No co, přinejhorším si dám voraz nějaký ten měsíc na pracáku, v podstatě 13 let hákuji, bez nemocenské, sociální, zdravotní platím, tak nyní bude čas stát taky trochu podojit.  :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dneska jsem viděl u nás na vesnici inzerát v Lídlu, že přijmou pokladní(ho) za výborných podmínek. Parkování zdarma u podniku, 2x sleva na nákup 5% měsíčně, možnost profesního růstu až na vrchní pokladní, motivující finanční ohodnocení. Mohl bych se ti tam zeptat, jestli je to ještě volné. Tak počítat do stovky umíš, jsi ještě mladej a perspektivní a teplou židli tam budeš mít taky. Ani nechtějí znalost cizích jazyků.

 

Prodáš byt ve Varech a tady za něj koupíš vilu i se zahradou včetně zahradníka ;)  Nebudeš litovat ;) Budeme chodit spolu střílet a co nám bude chybět ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dela vrchni pokladni? Odemyka ty kasy na storna? To je dobrej solich, vzdy predemnou se to stane a ja pak hodku cekam, nez se nekdo uraci prijit, otoci klickem (jako u sejfu v Terminatorovy 2), natuka PASSWORD a kasa udela cink, je to pryc ;), fakt solich... pac tyhle lidi nosi nos pekne nahoru.

Stani u firmy, kdo to dnes ma. U nas za to chteji asi 16tis, pro nezamestnance asi 23tis rocne a 5m dal je soukrome parkoviste a stoji 10tis rocne.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řikám furt, že se Lídl vyplatí ;)

 

Hlavně už nemusí počítat s tou hlavní výhrou v těch dvaceti loteriích, kde každý tejden už patnáct let sází.....Navíc je tam ještě jedna výhoda, můžeš si přečíst noviny a svět motorů, aniž by je kupoval ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy jste vocasové, takhle jsem se dlouho nenasmál. Jinak Liedel je zrovna ten imperialistickej vykořisťovatel o kterém píši výše a vy by jste mě tam hned posílali. motosman to pochopil dobře. Zase když si prodavačka v Praze v Liedelu vydělá 25-30 čistýho s přesčasama tak proč ne :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to je Berouňák  :kol-98:

 

 

Zase nájem třeba v Praze 16000,- ve Varech 6000,- ono to není úplně malované jak to vypadá... Jediné co se dá říct je to, že v Praze pokud nejsi lempl máš větší pracovní možnosti než v jiných krajích, jednoduše proto, že je tam větší počet VŠEHO  :kol-47:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno brácha chtěl stavět v Hradci, když viděl ceny za pozemky tak ho prej ranila mrtvice. na kraji HK kolem 1300-1400 kč.... 15km od Hradce už jenom cca 500-600kč. 

 

@škodaforum: však ten online systém plánuji za 2 roky nebo co říkal šéf českých kuřat.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo dobry, pamet ti slouzi  :kol-47:

u tech podnajmu zavisi na spouste veci, pac treba v Budejovicich jsou ty ceny za pronajem bytu stejny jako v praze, ale mzdy nizsi :(

 

kokto, to je jeste ok, to je i v Beroune, ale bliz k Praze to uz je uplnej nesmysl to se da dostat i nad 3k a v praze sem tedko videl u Florence pozemek s rozpadlym barakem za 10k metr a to bys jeste musel ten barak strhnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@škodaforum: však ten online systém plánuji za 2 roky nebo co říkal šéf českých kuřat.

Planovat a realizovat jsou dva pojmy. Pri pohledu na planovanou infrastrukturu to bud nekdo nestihne realizovat v planovanem harmonogramu a nebo to bude odflaknute (a ve finale to odnese zivnostnik) a bude se to ladit dalsich par let. Videl bych to na druhou variantu... viz. Blanka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, je nějaký rozdíl mezi kobercem kufru v OII combi standardním a když je tam podlaha? Já ji koupil bez koberce, původní nejde otevírat (když potřebuju třeba hever atd.)... tak tam nemám nic teď, napadlo mě co říznout ten původní... Máte možnost mi někdo vyfotit koberec podlahy když je tam ta podlaha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vzal chrochtáka na projížďku, jeli jsme s mladým na statek, tak jsem nechal stát auto mezi prasaty, abych slyšel, co bude hlasitěji chrochtat ;)

 

No ale po pravdě, začínám si zvykat (nebo degenerovat) :D a něco ten diesel má do sebe. Nemusím tolik řadit a už vůbec ne do kopců, to jsem musel benzína hnát v otáčkách a podřadit, tady jen šlápnu na plyn ;) Jo a dneska mi to už chcíplo jenom jednou ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty čaje v Krušovicích asi budou lepší volba s ohledem na žrádlo, které je tam kvalitnější.  Ale ofiko srazy bych nechal na Lánech, je tam super parking a privátní salónek ;)   Dobrej nápad Pawouku :kol-47:

To je Rádiusův návrh, já to jen parafrázoval. Ale 100% s ním souhlasím. Takže kdy bude další čaj? Ať vím, s čím mám počítat. 10.4. nebo 17.4.? Nebo nějaký jiný pátek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...