Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, že jsem se na forum dostavil poněkud opožděně, dovolím si toto vytáhnout :

Petrr: je vidět, že jsi zblblej mediální protiruskou masáží, americkou propagandou a hysterií....a ačkoliv mám tisíce argumentů, nemá smysl s těmito lidmi diskutovat. Tím nemyslím tebe, ale obecně. proto se nepouštím do diskuzí a vím své. Co se týče výzbroje, Rusko je technicky dál, než si myslíš a amíci by rádi některé technologie získali. Američani sice zbrojí ve velkém, ale technologicky jsou Rusové v některých oblastech dál. Ale to nemá smysl vysvětlovat, je to na dlouho a musel bys sledovat taky něco jiného než Obamovu televizi. Nemá smysl sem tahat ovšem politiku, to nechme na jindy a jinam.....Jen taková drobnost, když píšeš, že Rusko nic neudělalo pro společnost....to kdyby tak bylo, tak tu nikdo z nás dneska není. Tím myslím Německo a 2.světovou....to je málo? Ty opravdu tak naivně věříš tomu, že Rusko má zájem zabírat další území??? To bys mě zklamal.... ;) To potom vůbec nevíš, o co jde....

 

Tím končím politickou debatu, pač by se to tu rozjelo nepatřičným směrem, na další otázky politického směru nebudu reflektovat :)

 

Ale rejpnout jsem si musel do tebe, po tvých několika politických rejpancích na adresu mého Putina ;)

 

Reflektovat nemusíš, ale nezapomeň, že právě díky demokracii kterou tu máme může každý svobodně vyjádřit svůj názor !!

tj. Každý nemusí být proruský (prosovětský) - to už, stejně jako vlaječky na oknech na 1.máje není v dnešní době povinné

 

Já osobně si vážím všech hrdinů druhé světové války kteří položili své životy za to, aby se žilo lépe, a to i když jsou z východu - jenže Ti jejich následovníci nás v roce 1968 už rozhodně osvobodit nepřijeli.

A je trochu zbytečné v roce 2015 vytahovat německou kartu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemá smysl, ideologicky přesvědčený = zaslepený (a je jedno z jakého důvodu) a tam jsou všechny argumenty marné. Bude opakovat ty svoje mantry stále dokola, bez ohledu na skutečnost. Ono stačí toto" Ty opravdu tak naivně věříš tomu, že Rusko má zájem zabírat další území??? To bys mě zklamal.... ;) To potom vůbec nevíš, o co jde...." ... Tak nám vysvětli, proč to tedy již léta (či spíše desítky, ba stovky let) dělá?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene chlapci, jak jsem psal, nebudu to zde pitvat. Osobně se v tom hrabu už rok každý den, prolejzám různé stránky, ruské a ty co nám diktují američtí soudruzi (stačí si jen uvědomit, kdo vlastní zdejší média) a mám na to svůj názor. Ten kdo ohrožuje mír není Rusko, ale USA, ovládané židy a NATO - zločinecká organizace, která se roztahuje po celém světě. Vše je jen o penězích, o surovinách. Lidi dnes nikoho nezajímají. Ale jak jsem psal, je to na dlouho a zde to nebudeme řešit.

Loutka Porošenko a fašoun Jaceňuk patří zavřít. Zabrat Krym byla nutnost jak zabránit USA postavit si tam u hranic s Ruskem základnu a tím by Rusko přišlo o přístup k Černému moři. Jak by se líbilo asi USA, kdyby rusové postavili vojenskou základnu v Mexiku? Myslíte si, že Rusko má zájem o zbídačenou Ukrajinu? Co by s ní proboha dělalo. Jde jim jen o vytvoření nárazníkové zóny, aby neměli NATO za prdelí....(sorry)

 

A dost....:)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnóza - indoktrinazice Ruskem, je pro toto naprosto výstižná. Škoda. Myslel jsem, že nad tím víc přemýšlíš a nepřebíráš tyto nenávistné bláboly. Co věta, to "perla". Ono stačí jen to, že na Krymu Rusko, na rozdíl od USA, mělo smluvně zajištěnou obrovskou námořní základnu. A přístup k Černému mořI? Viděl jsi někdy mapu světa? Asi ne, jinak bys nemohl tvrdit takový nesmysl, vždyť Rusko má stovky kilometrů pobřeží Černého moře...

 

Nechápu, kde se ta rusofilie v čechách bere, za ten srab (morální i ekonomický), ve kterém stále jsme (a hned tak se z něj nevyhrabem) od konce války, můžemě "vděčit" jen a pouze Rusku a ideologiím odtud šířeným a místní pátou kolonou stále podporovaným...  Ale to nemá cenu, přesně to odpovídá mému předchozímu příspěvku. Raději sežeň termíny na čaj.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorád, že Plzeň osvobodili zrovna Amíci.

Motosi to jsou věci, ale ta palba - moje 3 průměrné platy  :kol-28:  Ty nakončec dáš ten motor tak dohromady, že přežije celé auto, pak si ho vyndáš a dáš domu do vytríny místo TV. Jinak jak je to s tím odlučováním oleje u mé prskavky, ví to někdo Pawouk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se vrátil z pohřbu, jak jsem dříve už popisoval. Nic příjemného, když zahyne 20 letý kluk s životem před sebou, takových pěkných holek co mu tam přišly, trumbera. Tedy apeluji na Vás piráty, aby jste pirátili, ale bezpečně. Sice Vám nikomu není 20 let a pes už by po Vás neštěknul  :kol-28: , přesto bych nikomu z Vás na pohřeb jít nechtěl. To Clint ve svých letech dostal rozum, koupil TDI a stává se z něho řidič kloboučník a to je dobře, uvědomil si, že komu by tím pomohl kdyby se zabil v autě, imperialistickým vykořisťovatelům ? A kdo by tady agitoval za Sovětské zájmy? Tak že nadbytečné koně pusťte na louku a klid a slunce v duši při řízení, aby Vám adrenalin nevyplavil mozek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kremelská propaganda je docela mocná a Clint jim to  žere i s navijákem :-) na netu je to poslední dobrou samej plevel. Když se uvažovalo že bude většina akcií Letiště patřit rusákum tak Clint jásal :kol-26: díky bohu to tak není :kol-47:

Editováno: , autor: Hurikan88
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorád, že Plzeň osvobodili zrovna Amíci.

Motosi to jsou věci, ale ta palba - moje 3 průměrné platy  :kol-28:  Ty nakončec dáš ten motor tak dohromady, že přežije celé auto, pak si ho vyndáš a dáš domu do vytríny místo TV. Jinak jak je to s tím odlučováním oleje u mé prskavky, ví to někdo Pawouk?

Petře, stáhni si tu příručku o tvém motoru. Já většinu informací čerpám právě z nich. Našel bys tam totiž toto:

post-32075-0-26891000-1426843992_thumb.jpost-32075-0-72172300-1426844000_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...