Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak Pawoucku ty si stale uzivas studentska leta, tak te to v podstate omlazuje :-D

 

Heh, tož pravda, mělo by mi tedy být tak něco kolem 17. :kol-147:  Ovšem rychlost myšlení, či chápání, za tímto ve škole poněkud pokulhává (alespoň v některých předmětech). :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky toto bude konečná. V prváku to byl dost razantní šok - po víc jak dvaceti letech zpátky ve škole a ještě dálkově. To jsem uvažoval, že to po prvním čtvrtletí zabalím. Ale zatím to tak nějak jde. Ovšem přístí rok to bude horší, z maturity mám poněkud obavy. Navíc, teď se to zvrtlo tak, že kvůli práci tu školu musím dodělat... Což jsem ze začátku netušil, takže jsem byl v takovém relativním klídku - buď se to povede, bude dobře a když ne, tak se svět nezboří. Takovýto tlak mi příliš nevyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Pawouku, pokud to nedoděláš, automaticky mám u tebe kofolu, víš jak máme tu dohodu o maturtiních vysvědčeních. Není maturita není, klasifikace a tím pádem horší výsledek jaký mám já a tak kofola u mě na stole. VELKÁ. 

Já bych se zase na střední vrátil, ale nějakou jinou, v té mé byly ve třídě jen 3 holky, asi bych šel dělat nějakou zdrávku. Žádné starosti krom učení a starosti kdy kam se jít vožrat, kde koho přefiknout atd. bych nepovažoval za starosti ale radosti z mého dnešního pohledu. Jooo, zlaté časy. Dnes už jen Arbeit macht frei, ráno do práce, večer z práce, splátky, účtenky, složenky, manželka ( co je sice občas přítulná i dnes, ale to musí být správná konstalace hvězd, něco jako dnešní zatmění slunce :-)  ) Tak, že moc radostí mi nezbylo a jen jedna přibyla, ta nejdražší - dcerka. No a pak vy autaři, jste taková moje malá druhá rodina, co bych si bez Vás počal, ani bych se nedozvěděl, že moje auto třeba stojí za hovno, že Putin je nejlepší člověk na světě a se Sovětským svazem, na věčné časy, že Pražáci nejsou paraziti celé ČR, ale v podstatě se mají hůře jak my a že nejlepší auto na zeměkouli je Hyunday (nebít Radiuse nikdy bych na to nepřišel) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...