Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Myslel ze prijede s babovkou. Strjngo je jako Coulombovo zena, vsichni o ni vi jen ji nikdo nikdy nevidel. Jinak to video moje jsem daval pouze sem pro fajnsmekry z klubu. Nyni po ukonceni zalezitosti administrativne jsem uverejnil ofigo u sebe pro ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mergl je mergl :kol-47:   Vrabčáci sami vědí, co je pro ně dobré :D

 

(to až uvidí soused, tak ho trefí, seděli tam dva a vesele štěbetali) Koukal jsem, proč se jim to tak líbí a mergl má zrcátka jako bidýlka, naprostej ideál :kol-48: Odnesla to i druhá strana....

 

post-32269-0-20065300-1426876818_thumb.j

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: příznaky jsou různé.

U mě to začalo hadicí sání u turba z vrchu od oleje. Pak stopy oleje na hraně hlavy a nakonec hadice z odlučovače do hadice sání. Ve spoji celé od oleje. Taky jsem měl celý motor trochu do žluta od olejové mlhy.

Další se projevuje nepravidelným volnoběhem, klidně až chcípnutím motoru.

PS: na tu hadici u turba jsem upozorňoval už loni na servisu. Prý normál a vlastnost....

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože mi to bude házet chybu a když už to má rezistor, tak stojí jedna 600,- a to se mi zdá celkem dost peněz, navíc jsem ji v praxi svítit neviděl ještě tak abych nekoupil něco co mi nebude stejně vyhovovat... kdybych to někde mohl vidět, zkusit tak proč ne, ale fakt jsem to naživo neviděl ještě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...