Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

vsak pawouk jasne rikal, ze by chtel jedine znova 1.4 TSI...  :kol-27:

 

Myslel ze prijede s babovkou. Strjngo je jako Coulombovo zena, vsichni o ni vi jen ji nikdo nikdy nevidel. Jinak to video moje jsem daval pouze sem pro fajnsmekry z klubu. Nyni po ukonceni zalezitosti administrativne jsem uverejnil ofigo u sebe pro ostatni.

ja Stringa videl a myslim, ze dokonce 2x  :kol-47:

 

Sraz [emoji33]

Od 16:00 hod. Ozi jede, jestli se něco nepo..

presne tak, pokud nebude nejaka krize, tak jedu a vemu tam na vylet RSko, zkazit to muze jen mraz a to vemu na vylet feliciii  :kol-29:

 

S2 FL má diody... S2 před FL to měli jenom laurini u sedanu, ale tuším že zpátečka je normál světlo i blinkr.

 

nebojte, já tam karbon mít nikdy nebudu :D

to je pravda, protoze tvoje auto nevi co to jsou necervene otacky, i volnobeh mas posunutej na 6000 otacek  :kol-46:

 

tak na té fotce je jasně vidět že to je LED, jen nevím jestli žárovka, nebo jestli z výroby... šajnovalo to jako fík, tak mě to zajímalo...

jj, je to cely panel a vymenit to nejde, uz jsem na to koukal jak jsem s tim autem jezdil. A sviti to fakt epesne, to je naprosta pravda

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:_icon_smich2: tak nářadíčko a obleček to je prostě nutnost, přece není nic lepšího, než dělat práci s láskou a nadhledem ne?!

 

EDIT: pracovní kalendář lechtivého tipu je samozřejmě také nutnost na každém pracovišti  :kol-98:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosman: Tohle není práce v dolech Hlubina člověče, tohle je vysoce jemná specializovaná práce, vhodná jen pro opravdové experty a znalce. Nějaké montérky nepřipadají vůbec v úvahu. Všimni se, jak jsou kola zabezpečena proti samovolnému pohybu předepsaným způsobem ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, když jsem zde četl ,jak kamera A7 dokáže vybít baterku při snímání pohybu během 24hod. (nějak mi to pořád nejde do hlavy, jak je možné že to tolik žere)... co tohle USB nabíjení do zapalovače? Má to nějaký odběr když do toho není napojený USB kabel s telefonem? Kromě toho že svítí ta LED diodka... resp. stane se něco, když to nebudu vyndavat ze zásuvky která je u OII pod proudem stále? Jde s tím manipulovat dost těžko (drží v zásuvce jako přilepená), tak jsem si myslel jí tam nechat na stálo (zase aby třeba nechytla nebo tak něco)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...