Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motosi: nojo diesel je zásadní změna v mém životě, ztratila se sranda a zábava, vzrostl užitek. Už nemůžu pirátit a lítat po městě jako vy...

 

Ale co mě udivuje stále, že budu asi dalších dvacet let poslouchat řeči, jak jsem koupil diesla a jak je diesel špatná volba. Přitom 95% majitelů oktávie má právě dieslový motor a zřejmě pro to mají svůj důvod. Chápu, že jsem se dostal do party více méně benzíňáků a mít ty peníze na benzínové RS, asi bych skončil u něj. Jenže peníze netisknu, ale vydělávám a ten motor, co máš ty dopadl hodně špatně a nejen u mě, jak pozoruji ten tvůj. Tak doufám, že ten diesel bude spolehlivější i za cenu konce srandy :)   Snad to tu někdo pochopí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jíříku, ty si dneska papal nějakou moudrou kašičku na letišti, taková krásná moudra  :D

Jako Jiříku, já vím že tě to táhne k východu, ale co si kupuje většina tvých spoluobčanů, nemusí být to nejlepší  ;) A když jsme u toho, já tady už 20 let poslouchám od tebe, jak se s Petrem nadlábnete z ratafáka.

 

Každopádně nevím v čem máte problém, že motos dává do pořádku svoje auto. chce to mít prostě 99% funkční. Už to je taky starý auto na dnešní dobu, 6 let a cca 100 000km? to je jasný, že udržba bude něco stát. Ono taky nejde brát stejné měřítko, že třeba náš Honza + číslo najede 50 000km za rok a nebo někdo jiný 10 000km na kratších trasách. Podobnou udržbu třeba Honzovo auto bude potřebovat při 200 000km, hold u nás kdo méně najedem daleko dříve, pokud to auto chceme mít na 99% funkční.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já vím, že je to sranda a mám vás všechny jako jednu rodinu. I toho popletenýho čoklomila Koktu, Obamova Kotexe s kinderem, detailistu Pančáka s rukama od DODA a šerifa fora Spajdra s mikádem ;) I toho závodníka Kozáka....a vůbec všechny, co chodí sem na vlákno.


 


A říkám si, že ačkoliv tedy tíhnu více k tomu východu, že snad berete i mě, i s tím dieslem ;)


 


Sranda musí bejt, i kdyby fotra věšeli :D


Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi: nojo diesel je zásadní změna v mém životě, ztratila se sranda a zábava, vzrostl užitek. Už nemůžu pirátit a lítat po městě jako vy...

 

Clinte už začínáš být trapný,jestli si nedokážeš zařádit s dvoulitrovým TDI ve městě,tak bude asi něco špatně na tom bazmeku mezi volantem a sedačkou.

:kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sanek81.

To sice jde, ale je to pro to auto nepřirozený a spotřeba je horší, než u benzínu. Navíc se u toho nadře mozek - co, kdy, kde a jak.

Poslední řešení jsou legálně motorky, kde ta zkurvená unie ještě neudeřila plnou silou. Plyn je plyn a né nějaká virtuální realita, žádné ABS a ............. podobný hovadiny.

Jen mě udivuje, že ještě nedali chipy do hlavy koňům a na nohy ABS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si piš. Jen doufàm, že si to dočasný majitel nerozmyslí.[emoji2] už jen kvůli tomu, že to bude mít větší motor, než kindercar a stejný jako Pawouk car. Je s tím rozdílem , že potáhne pouze mojí maličkost. Utěšuji se se, že má ještě Horneta 900.[emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sanek: Podívej se, tenhle klub je určen pro přátele vozidel Octavia, kteří se pravidelně i nepravidelně schází na "Čajích" a na oficiálních srazech. Tebe zatím nikdo na žádném takovém srazu a bylo jich bezpočet, neviděl. Takže prosím mírni své vyjadřování zde na vlákně, které jsem založil já osobně. Pokud budeš mít opět narážky, založ si své vlákno v hospodě, nazvi si ho třeba "Sáňkařský klub" a tam se můžeš vyjadřovat ;)

 

Nebo ještě lépe, přijeď na sraz....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klintíku: normálně to turuj do 4500 otáček...jde to i do 5000 otáček, ale tam ten dehet už je totálně zvadlej...

 

sanku radši nejezdi, protože bys dělal konkurenci Klintovi, a on to teď nesnese!

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...